Redfall Karakter Tanıtımları: Layla Ellison

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 06, 2023 Yorum Yok

Redfall için tanıtımlar devam eder iken, Bethesda Softworks ve Arkane Studios artık de karakterlerimizi karşımıza çıkartıyor. Yayınlanan birinci fragmanda Layla Ellison ile Redfall Ira tanıtımları da başladı. Ayrıntılar haberimizde.

Esasen geçtiğimiz Yıl çıkmasını beklediğimiz oyunumuz, 2 Mayıs 2023 tarihinde PC (Steam) ve Xbox Series için satışa sunulacak. Birinci günden de Game Pass servisine eklenecek olan Redfall, bizi vampir lejyonları tarafından istila edilen ada kentinde vereceğimiz hayatta kalma gayretine çıkartacak. Gayemiz ise Hasım ırkın kökünü kurutmak olacak.

Redfall Ira Tanıtımları Başladı

Çıkışına bir aydan az bir Vakit kalmış iken, yayınlanan yeni fragman ile oyunda yöneteceğimiz karakterlerden birincisini tanıma fırsatı buluyoruz: Layla Ellison.

Kendisi biyomedikal mühendisi olma yolunda ilerleyen ve Aevum araştırma merkezinde stajını yapan bir hanım kızımız oluyor. Günün birinde arkadaşı Jason ile sinemaya giderken uğradıkları atak ile hayatı değişmiş ve telekinetik güçler kazanmış.

Fragmanda da yerine nazaran atak yahut savunma emelli kullanabildiği şemsiyesini ve buna ek olarak telekinetik güçlerini görebiliyoruz. Lakin şimdilik Jason konusuna değinilmiş değil. Muhtemelen senaryo sırasında bir formda karşılaşacağız, ancak bu müsabakamız nasıl olur şimdilik bilemiyoruz.

En Düşük Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5-8400 @ 2.80GHz yahut AMD Ryzen 5 1600
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartlı: AMD RX 580 yahut NV GTX 1070  (6 GB VRAM)
  • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
  • Depolama: 100 GB boş alan

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir