God of War Ragnarök Yeni Oyun+ Modu Geldi!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 05, 2023 Yorum Yok

Uzun vakittir merakla beklenen God of War Ragnarök Yeni Oyun+ modu sonunda yayınlandı. Şayet Kratos ve Atreus ile şimdilik nihayet maceraya tekrardan çıkmayı istiyorsanız, daha âlâ bir neden olamaz. Ayrıntılar haberimizde.

God of War Ragnarök oyununu oynadınız ve bitirdiniz, hatta üstüne bir de platin kupasını açtınız (veya açmadınız). Oyunda yapılacak bir şey kalmadığını biliyorsunuz, lakin Geri dönmek de istiyorsunuz. İşte tam bu noktada, Yeni Oyun+ size uzaklardan el sallıyor. Evet, geçtiğimiz Aralık ayında duyurulan mod, bugün prestijiyle yayınlandı.

God of War Ragnarök Yeni Oyun+ Modu Detayları

Santa Monica Studio baş topluluk yöneticisi Grace Orlady tarafından PlayStation günlük sayfası üzerinden yapılan paylaşıma bakılırsa, birinci etapta ekipmanlarınız, silahlarınız ve yetenekleriniz yeni oyuna aktarılacak.

Bunlara ek olarak yeni zırhlar ve bir kalkan sizi bekleyecek. kara Ayı Zırhı Yeni Oyun+ moduna başlamanız ile size verilecek iken, Spartan ve Ares zırhı ve Spartan Aspis kalkanı Huldra kardeşlerin dükkanından alınabiliyor. Zeus zırhı ise Yeni Oun+ kaydınızda Valkür Kraliçe’sini bertaraf etmeniz ve muhakkak Asgard’ın Kalıntıları’nı tamamlamanız gerekecek.

Bunların dışında, yeni zırh görünümleri, yeni azami ekipman düzeyi, sürece, plaka ve istatistik desteği büyüleri, tecrübe puanları ile Yetenek modu sikkelerini geliştirme, yeni Platin Düzeyi mükafatlar açma, ek istatistik kazanımı, genişletilmiş Niflheim bölgesi, oyun sonu düşmanları ve Siyah ve ak sunum modları sizi bekliyor olacak.

Son olarak, Yeni Oyun+ modunda hangi zorluk düzeyini seçtiğiniz ayrım etmeksizin iki yeni küçük boss, Bana merhamet ve Ben Cenk Tanrısıyım zorluk düzeylerindeki Tüm Aka ve küçük bosslar Rünik Zırh taşıyacak ve Stratejik Rünik kullanmak da zafer kazanmak ile bozguna uğramak ortasında ayrım yaratacak. Bununla Bir arada seçkin düşmanların Sıkıntı düzeyi de artacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir