Minecraft Filminin Yeni Vizyon Tarihi Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 06, 2023 Yorum Yok

Warner Bros. tarafından yapılan İlan ile Minecraft sinemasının yeni vizyon tarihi belirlendi. Bakalım yaşanan ertelemelerin akabinde sonuncu tarih bu mu olacak, yoksa tekrar bir erteleme ile karşılaşacak mıyız? Ayrıntılar haberimizde.

Minecraft sinemasından aslında birinci Defa bu formda haberdar olmuyoruz. Warner Bros. şirketinin ak perde uyarlamasına ait planları 2010 yılında başlamıştı. Ortadan geçen Vakit zarfında pek Fazla Sefer ertelenen sinemanın 2019 yılında yayınlanması planlanmış olsa da, sonradan 2022 yılına ertelenmişti. Lakin gördüğünüz üzere ortada vizyona girmiş bir sinema yok.

Minecraft Sinemasının Yeni Vizyon Tarihi Ne?

Geçtiğimiz Yıl içerisinde başrol için Aquaman sineması ve Game of Thrones dizisi ile tanıdığımız Jason Momoa ile anlaşılmış olan Minecraft için Warner Bros. tarafından yeni bir İlan yapıldı. Şirket tarafndan söylenene nazaran, ak perde uyarlaması için 4 Nisan 2025 tarihi belirlenmiş. Dahası ise Napoleon Dynamite sinemasının yapımcılarından birisi ve İstekli Kahraman (Nacho Libre) sinemasının de direktörlüğünü yapmış olan Jared Hess ile direktörlük için anlaşılmış.

Her şey bir yana, birçok Jason Momoa hayranı oyuncunun Steve için Müsait bir seçim olduğunu düşünmüyor. Haliyle de şaşkınlık içerisindeler. Bildiğiniz üzere bu karakter, oyunculara birinci başta verilen standart Ira oluyor. Karakterin görünüşü ve alacağı rol göz önünde bulundurulduğunda, hayranlar bu seçime hayli reaksiyonlu ve şaşkınlıklarını da pek üzerlerinden atabilmiş değiller.

Minecraft, Tetris sonrasında, bütün vakitlerin en Fazla satan ikinci görüntü oyunu pozisyonunda. Microsoft’a nazaran oyun Nisan 2021 itibariyle 22 platformda 238 milyon kopya sattı. Sandbox oyunu, oyunculara sanal yapılar, makineler ve dünyalar inşa etme konusunda Aka bir özgürlük tanıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir