Diablo 4’ten Yeni Geliştirici Videosu Geldi

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 06, 2023 Yorum Yok

Blizzard Entertainment, yaptığı yeni paylaşım ile Diablo 4’ten yeni geliştirici videosu yayınladı. Haberimizin içeriğinden göz atabileceğiniz görüntüde, oyun sonu safhası ile ilgili yeni bilgiler aktarılıyor. Ayrıntılar haberimizde.

Diablo IV Aleni beta hafta sonlarında, oyuncular oyunun erken safhasının tadına vardılar. Artık de ise geliştirici görüşleri görüntü serisinin oyunun ileri safhasını ele Meydan bir sonraki kısmı geldi.

Oyuncular öyküde ilerleyip oyun sonu safhalarına geçince her türlü oynayış biçimine uygun, Kıymetli ilerlemeler sağlayan yepisyeni birçok aktivitenin kilidini açacaklar.

İLERLEME DETAYLARI

  • Hikâyeyi bitirdikten sonra Doruk Zindanlarını tamamlayarak daha yüksek Dünya Kademesi zorluklarıyla kendinize Saha okuyun. Dünya Kademesi ne kadar yüksek olursa karakteriniz de o kadar Çok ganimet ve avantaj elde eder.
  • Mükemmeliyet Sistemi, kusursuz Ira diziliminizi eşsiz bir formda size has kılmak ismine başlangıçtaki Yetenek ağacının Fazla daha ötesinde geliştirmeler ve fırsatlar sunar. Oynayış şeklinize nazaran hangi lütufları ve oymaları elde etmek istediğinizi belirleyip kendinize bir yol seçin.
  • Zindanlara gizlenmiş Yüzleri bularak Sıkıntı Rehberi’ni doldurun. Bu, dünyada bulunan öğeleri alıp onları daha da kuvvetli olan Efsanevi öğelere dönüştürmenize İmkan tanıyacaktır.
  • Korunak’ta 120’den Çok zindan var ve bunlardan rastgele biri Kâbus Zindanı’na dönüşebilir. Tamamlayabileceğiniz daha güç amaçlar ve çabalar açmak için Kâbus Mühürleri kullanarak zindanların Kâbus versiyonlarını aktifleştirin.
  • Hikâyeyi bitirenler için Korunak’ta daha da kuvvetli canavarlar dolaşacak. Zulalardan Aka mükafatlar satın alırken kullanılabilecek kristalleri toplamak için Cehennem Dalgası bölgelerinde bu canavarları yenin.
  • Fısıltı Ağacı’na giderek Ölülerin Fısıltılarını toplayın. Tamamlanan her Ödül avı ile oyuncular, Aka bir Ödül zulası almak için ağaca Geri dönebilir.
  • Kendilerini diğer oyunculara karşı sınamak isteyenler bunu Nefret Tarlaları’nda yapabilirler. Bu PvP alanında oyuncular, oyuncuya karşı oyuncu çatışmasına girebilir yahut kasabada arındırabilecekleri kristalleri toplamak için misyonlar tamamlayabilir. Arındırılmış kristallere sahipseniz sizi bekleyen mükafatlar olacak fakat Tarlalar’daki öbür herkes üzere kendinizi PvP arayışındaki oyunculara karşı kollayın.
  • Bir canlı Hizmet oyunu olan Diablo IV çıktıktan Fazla sonra da güncellenmeye devam edecek.

Diablo 4’ten Yeni Geliştirici Videosu

Videoda bahsedilen bahisler hakkında daha Çok bilgi sahibi olmak için, resmi günlük sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir