Red Dead Redemption 2 Epic Games Mağazasında da Zamlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 17, 2023 Yorum Yok

Steam mağazasının akabinde, Red Dead Redemption 2 Epic Games mağazasında da zamlandı. Şayet bugünden Evvel alamadıysanız, geçmiş olsun. Ayrıntılar haberimizde.

Geçtiğimiz haftalarda sizinle paylaştığımız haberimizde de aktardığımız üzere, Rockstar Games oyunları Steam mağazasında fahiş oranda zamlanmıştı. Grand Theft Auto V 550 TL, Criminal Enterprise Starter Pack 185 TL, Red Dead Redemption 2 1150 TL ve Red Dead Online da 375 TL üzerinden satılmaya başlanmıştı. 

Steam mağazasında yaşanan artırımın akabinde, gözler rakibi Epic Games Store tarafına dönmüştü. O periyotta eş zamanlı bir artış olmadığı için, elbette bize sunulmuş ikinci bir Talih olarak görmüş ve bahsi geçen oyunları eski fiyatları üzerinden kütüphanelerimize eklemeye yönelmiştik. Şayet bugüne kadar ekle(ye)mediyseniz, geçmiş olsun. En azından Red Dead Redemption 2 için. Epic Games şirketi de Rockstar Games oyununun fiyatını güncelledi. 

Red Dead Redemption 2 Epic Games Mağazasında Ne Kadar Oldu?

Buradan da görebileceğiniz üzere, Yabanî batı temalı oyunun Epic Games Store fiyatı da artık 1150 TL oldu. Bu elbette biz Türk oyuncular için Öbür bir Üzücü gelişme, Üzücü bir haber oldu. Her iki mağazada da ucuza oyun alabilmek kavramı bütünüyle ortadan kalktı.  

Bu noktada indirimlerin ne kadar tesirli olduğu / olacağı sorusunun karşılığını da Steam İlkbahar İndirimi bir Sefer daha vermiş oldu. Hatırlayacağınız üzere, Steam Kış İndirimi sırasında Red Dead Redemption 2 98.67 TL’ye kadar düşmüştü. Halihazırdaki kampanya devrinde ise % 67 indirim ile 379.50 TL’ye satılıyor. Bu, zamlanmadan evvelki fiyatından dahi yüksek bir Tertip ve epey üzücü bir durum oluyor. 

Umarız ileride sizlere bu istikamette daha hoş haberler vermeye başlayabiliriz, ancak şu durumda pek parlak bir durum yok. Bu ortada, Amade lafı açılmış iken, Steam İlkbahar İndirimi haberimize buradan göz atabilirsiniz. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir