Detaylı Atlas Fallen Oynanış Videosu Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 18, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan yeni Atlas Fallen fragmanı ile oynanış kısımlarına kısa bakışlar atmış ve genel olarak mekanikler hakkında bilgi sahibi olmuştuk. Artık de Focus Entertainment ve Deck13 tarafından detaylı Atlas Fallen oynanış videosu yayınladılar.

Detaylı Atlas Fallen Oynanış Videosu

Dokuz buçuk dakikaya yakın uzunluğu olan görüntü, oynanışın nasıl işlediğinden Ira özelleştirmesine kadar yeni oyun hakkında pek Fazla noktaya Fer tutuyor. Ayrıyeten kum sisteminin nasıl işlediğine de ayrıyeten değinilmiş.

Deck13 tarafından oynanışın temelinde, kendimizi Sand Wrait’lere karşı savunabilmek için kum büyüsünün ve gizemli Güç kullanmanın olduğu söyleniyor. çok farklı boyutta ve halde düşmanlarımız olacak iken, çatışma tarzımız ile uyumlu Fazla Çeşitli yeteneklerimiz olacakmış. örneğin bunlardan bir tanesi, gelen taarruzların istikametini saptırmak ve karşı hamle yaparak düşmanlarımızı süreksiz olarak dondurmak için kullanacağımız kum kalkanıymış. Daha Aka düşmanların, daha Çok Ödül kazandıracağı da söyleniyor.

Momentum da çatışmalarda Değerli rol oynuyormuş ve düşmanlara ne kadar Fazla tesirli hamle yaparsak, güç de o kadar Çok doluyormuş. Tam dolum sonrasında da, hem Özel taarruzlar yapabilecekmişiz hem de karakterimizin yeteneklerini güçlendirecekmiş.

Yaratıcı direktör Jan Klose, The Surge 2 ile edindikleri tecrübesi bütünüyle ve farklı tarafta kullanmaya çalıştıklarını söylüyor. Birtakım şeyleri müdafaayı, süratli tempoyu müdafaayı, arttırmayı ve uygunlaştırmayı istiyorlarmış. Atlas Fallen oyununun dünyasını da buna bağlı olarak yaratmışlar. Ne Mevcut ki yalnızca çatışma değil, çokça da keşif yapabileceğimiz bir dünya bizi bekliyormuş.

PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilmekte olan Atlas Fallen, 16 Mayıs 2023 tarihinde satışa sunulacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir