Yeni Layers of Fear Oynanış Videosu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 18, 2023 Yorum Yok

Bloober Team, yeni Layers of Fear oynanış videosu yayınladı. PC ve var nesil konsollar için çıkacak olan oyun hakkında daha Çok Fikir sahibi olmayı istiyorsanız, haberimizin içeriğindeki görüntüyü kaçırmamanızı öneriyoruz. Keyifli seyirler.

Korku tipi oyunlar denince akla gelen stüdyolardan birisi olan Bloober Team, birdenbire Çok proje üzerinde çalışıyor ve içlerinden birisi de Layers of Fear. Duyurulduğunda Layers of Fears olsa da, sonradan İsim değişikliğine gidilmiş ve sondaki ‘s’ harfi atılmıştı.

Unreal Engine 5 ile geliştirilen ve Haziran ayı içerisinde satışa sunulması beklenen oyun, ağır araştırma ve saplantılarının esiri olmuş sanatkarların kıssalarını keşfedeceğimiz bir anlatıma odaklanılacak ve hisleri zenginleştiren bir endişe sunacak. Evvelki oyunlar ile oluşturulan temeller üzerine geliştirilmekte olup, yeni bir hikaye ile karşımıza çıkacak.

The Painter, The Actor ve The Writer olmak üzere üç farklı hikaye sunulacak. Bu öyküler esasen indirilebilir içeriği Inheritance ile Layers of Fear ve The Final Note içeriği ile Layers of Fear 2 oyunlarını temsil ediyor. Haliyle başımızdaki Tüm soru işaretleri de karşılıklarını bulmuş olacak. Ayrıyeten, kullanılacak olan yeni bir mekanikler iken ek özellikler ile kısımlar ve öyküler birbirlerine Fazla güzel bir formda bağlanacak.

Işın izleme, Niagara, HDR ve 4K çözünürlük dayanağı ve Lumen sistemi ile gerçeğe Fazla yakın imajlar ile endişeyi iliklerimize kadar hissedeceğimiz senaryo boyunca, karanlık ortamlar ve pek Fazla bulmaca da bizi bekleyecek.

PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için satışa sunulacak olan Layers of Fear için yayınlanan oynanış görüntüsüne aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yeni Layers of Fear Oynanış Videosu

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir