95 TL Değerindeki Oyun Steam’de Ücretsiz Oldu!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 17, 2023 Yorum Yok

Merakla beklenen Steam İlkbahar İndirimi başlamıştı. Valve tarafından tıpkı vakitte oyunculara sunulan bir Öbür fırsat ile Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure da fiyatsız olarak edinilebiliyor. 95 TL bedelindeki oyun için 23 Mart 2023 Perşembe günü sona erecek bu fırsatı kaçırmayın.

2012 yılında çıkmış olan Borderlands 2 için Vakit içerisinde pek Fazla kaliteli indirilebilir içerik yayınlanmıştı. 2013 yılında oyunculara sunulmuş olan Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep, bunların ortasında tahminen de en uygunuydu. Tiny Tina karakterinin hakimiyetinde olan bir dünyada Dungeons & Dragons vari bir maceraya çıktığımız içerikte, kraliçe esir alınıyor ve krallık da tehdit altına giriyor. Diyara barış getirmek ise her zamanki üzere biz oyunculara düşüyor.

95 TL Pahasındaki Oyun Sonlu Müddetliğine Ücretsiz

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure ise aslında Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep öncesinde deneyimleyebileceğiniz bir macera ile karşımıza çıkıyor. Tercihen Biricik başınıza yahut kooperatif takviyesi ile arkadaşlarınızla oynayabiliyor ve ormanlar, gömütler ve kaleler boyunca hem büyü hem de silah kullanarak çatışmalara girebiliyorsunuz. Buna ek olarak, Tiny Tina karakterinin içgüdüleri ile temaslı olarak gidişatta yaşanacak değişimler de sizi bekliyor.

23 Mart 2023 Perşembe gününe kadar kütüphanenize eklemeniz durumunda, Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure kalıcı olarak sizin olacak ve dilediğiniz bir vakitte oynayabileceksiniz.

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  • İşlemci: Intel i3 530 @2.93 GHz yahut AMD Phenom II X4 805 @2.5 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 780 @3 GB yahut AMD Radeon HD 7970 @3 GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0c Uyumlu

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir