PS Plus Extra Şubat 2023 Oyunları Sızdırıldı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 15, 2023 Yorum Yok

billbil-kun isimli kullanıcı tarafından yapılan paylaşım ile PS Plus Extra Şubat 2023 oyunları kısmi olarak sızdırıldı. Her ne kadar liste Yeniden oldukça geniş olacak olsa da, birinci etapta belirli olan oyunlar bir oldukça İlgi cazip görünüyor. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere PS Plus servisi geçtiğimiz Yıl içerisinde yenilenmiş ve Essential, Extra ve Premium / Deluxe olmak üzere farklı planlar devreye sokulmuştu. Aylık, üç aylık ve yıllık abonelik tercihleri de eskisi üzere mevcutlar.

Her bir abonelik planının farklı avantajları olduğu için, artık PS Plus servisi iki farklı safhada güncelleniyor. Bu bağlamda, her ayın birinci Salı gününde Essential abonelerine sunulacak oyunlar faal ediliyor iken ortalarına hakikat da Extra ve Premium / Deluxe aboneleri için seçilen oyunlar ile buluşuyoruz.

PS Plus Extra Şubat 2023 Oyunları Geliyor

Şubat ayının Extra ve Premium / Deluxe oyunları şimdi resmi olarak duyurulmadı. Sony Interactive Entertainment tarafından yapılacak İlan için Çok beklemeyecek olabiliriz, ancak billbil-kun Yeniden sahneye çıktı ve listede yer Meydan oyunların kimilerini sızdırdı. Kullanıcının toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşıma bakılırsa, 21 Şubat 2023 tarihi prestijiyle hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 için Horizon: Forbidden West, Scarlet Nexus, Resident Evil 7: Biohazard ve Borderlands 3 oyunlarını indirebilmek Muhtemel olacak.

Önümüzdeki hafta içerisinde abonelerin beğenisine sunulması beklenen oyunlarının tamamı elbette bu sayılanlardan Fazla daha Çok olacak. Bu sayılanlardan sonra, diğer oyunları da merak etmedik değil. Resmi İlan yapıldığında, bu haberimizi güncelleyeceğiz.

  • Horizon: Forbidden West (PS4, PS5)

Horizon: Zero Dawn için devam niteliği taşıyan Forbidden West, Aloy hanım kızımızın birinci oyundaki dünyayı kurtarma macerası tam gaz devam ediyor. Bu defa da yolumuz Yasak batı bölgesine düşüyor.

  • Scarlet Nexus (PS4, PS5)

Oyunun öyküsü, insan beyninde ekstra güçler bahşeden ve dünyanın bütünüyle değişmesine neden olan farklı bir hormonun keşfedildiği yakın bir gelecekte geçiyor. İnsanlık yeni bir çağa adım atarken, Others ismi verilen yaratıklar da yeryüzüne inmeye başlıyorlar ve Aka bir Cenk patlak veriyor. Psiko kinesis yeteneği olan Yuito Sumeragi karakterini yöneteceğiniz oyunda, New Himuka kentini araştıracak ve teknoloji ile fizik yetenekleri ortasında kalmış olan Brain Punk geleceğin gizemini ortaya çıkartmaya çalışıyoruz.

  • Resident Evil 7: Biohazard (PS4, PS5)

Konu olarak Ethan ve Mia Winters çiftinin başından geçenler anlatılıyor. Eşi Mia’nın yıllar Evvel öldüğünü zanneden Ethan, yıllar sonra ondan aldığı haber ile Louisiana eyaletinin Dulvey kasabasına gitmek için yola çıkıyor. Ne Mevcut ki kendisini hiç beklemediği bir krizin içinde bulan Ethan, bir yandan eşini kurtarmaya çalışırken bir yandan da Baker ailesi ile çaba etmek durumunda kalıyor.

  • Borderlands 3 (PS4, PS5)

Borderlands 2 oyununun finalinden bir müddet sonrasında geçen Borderlands 3 oyununun konusuna nazaran, Troy ve Tyreen Calypso Pandora gezegeninden Öbür gezegenlerde de Vault’ların olduğunu öğreniyorlar. Bu Vault’ları ele geçirmek için harekete geçen ikili, problemleri şiddetle çözme eğiliminde olan Children of the Vault tarikatını kuruyorlar. Bundan haberdar olan Özgün Borderlands oyununun karakterlerinden Lilith de tarikatı durdurmak için Moze the Gunner, Amara the Siren, FL4K the Beastmaster ve Zane the Operative karakterlerini bir ortaya getiriyor ve olaylar da bundan sonra gelişiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir