PS5 için Yeni Kablosuz Kulaklıklar Geliştiriliyormuş

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 15, 2023 Yorum Yok

Sony, PlayStation 5 için yeni ekipmanlar üretmeye devam ediyor. Bildiğiniz üzere yakın bir Vakit Evvel özelleştirilebilir DualSense kolu DualSense Edge satışa sunulmuştu. Ülkemizde 6599 TL fiyat etiketiyle satışa sunulan kolun sonrasında, görünüşe nazaran Japon teknoloji devi tarafından PS5 için yeni kablosuz kulaklıklar üzerinde çalışılıyor.

Insider Gaming sitesi üzerinden Tom Henderson tarafından edinilen bilgiye nazaran, bahsi geçen biri kulak içi ve Öteki de kulak üstü kablosuz kulaklıkların 2023 finansal yılının sonlarına gerçek satışa sunulması bekleniyor. Bu da tahminen 2024 yılının Mart ayına denk istikbal olabilir.

PS5 için Yeni Kablosuz Kulaklıklar Geliyor

Şirket içinde Project Nomad olarak nitelendirilen kulak içi kulaklık beş saate kadar pil ömrü olacakmış. USB-C kablosu ile şarj edebileceğimiz bir ünite ile istikbal iken, birebir kablo ile yazılım güncellemesi de yapacakmışız.

Kod ismi Voyager olan diğer ise Project Nomad ile birebir vakitlerde satışa çıkacakmış. INZONE H7 ile misal işlevlerinin olacağının söylenmesi dışında bir bilgi bulunmuyor.

Bildiğiniz üzere PlayStation 5 konsolunun üç boyutlu ses takviyesi Mevcut ve bunu destekleyen donanımlarda ve oyunlarda, kıssanın bizi götürdüğü cihanları tam manasıyla hissedebilmemiz Mümkün oluyor. Şimdilik resmiyet kazanmamış olsalar da, duyurulmalarını beklediğimiz bu kulaklıkların da Tempest 3D Auto takviyesi sunacağına kuşkumuz yok. Gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir