Hogwarts Legacy Çok Oyunculu Modu Geliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 15, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz Cuma günü satışa sunulmuş olan Hogwarts Legacy için mod üreticileri harekete geçtiler. Skyrim Together Reborn grubu, Hogwarts Legacy Fazla oyunculu modu üzerinde çalışmaya başladı. Ayrıntılar haberimizde.

Harry Potter cihanına Geri dönüş yaptığımız Hogwarts Legacy’ye olan ağır ilgi, duyurulduğu günden bu yana devam ediyor. 10 Şubat 2023 tarihinde PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkmış olan oyun, Steam satış listelerini altüst etmekle kalmamış ve Twitch platformunda da Cyberpunk 2077 sonrasında en Çok izlenen ikinci oyun olmuştu. Ne Mevcut ki oyunun yalnızca Biricik oyunculu modu var. Geliştirici ve yayıncı tarafından da Fazla oyunculu modun yahut modların planlandığına dair bir İlan gelmemişti. Vaziyet bu türlü olunca, mod geliştiricileri Amel başa düştü diyerek kolları sıvadılar.

Hogwarts Legacy çok Oyunculu Mod, HogWarp Geliyor

Skyrim Together Reborn modunun gerisindeki takım tarafından hazırlanmakta olan HogWarp, birebir Skyrim üzere oyuncuların Hogwarts Legacy oyununu bir ortada oynamalarını sağlıyor. Mod halihazırda test evresinde ve yalnızca Yamashi’nin Patreon aboneleri erişebiliyor. Fakat genel olarak nasıl göründüğü hakkında Fikir sahibi olabilmeniz için bir de görüntü hazırlamış.

Şimdilik HogWarp üzerinde Biricik başına çalışan Yamashi tarafından söylenene nazaran modun emeli, kooperatif olarak oynayabilme ve rol yapmaya İmkan tanımakmış. Ayrıyeten sekiz bireye kadar takviye sunmayı da istiyorlarmış, ancak geliştirilme kademesinde bu sayıda değişim olabilirmiş.

“Hedefimiz oyuncunun görünümü ile karakterlerin tekrar doğması, animasyonlar ve Yapay zeka Ira üzere Temel şeyleri nasıl yapacağımızı çözmek. çok oyunculu moda Özel içerik yaratmayacağız. Kararlı bir anne Bina iskeleti sunmak istiyoruz. Böylelikle beşerler temel oyunun keyfini çıkarabilir ve sonrasında tahminen kendileri genişletebilirler.”

Buradan anlayabileceğimiz üzere, modun Aleni kaynaklı olarak yayınlanması planlanıyor. Haliyle, öteki kullanıcılar kendi istediklerini de ekleyerek genişlemesini sağlayabilecekler. Belli özellikleri çıkartıp, yerine yenilerini ekleyebilecekler.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir