Apex Legends 4. Yıl Kutlamaları Başlıyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 14, 2023 Yorum Yok

On altıncı Apex Legends dönemi, Revelry ismiyle bugün başladı. Hudutlu müddetliğine faal olacak Team Deathmatch modunun yanı sıra, Sınıf sistemi ve Nemesis ismiyle yeni bir silahın da oyunculara sunulduğu oyun, birebir vakitte dördüncü yılını da kutluyor. Şimdiye kadar olan en Aka güncellemenin de yayınlandığı kutlamalar için Electronic Arts ve Respawn Entertainment stüdyosu tarafından Türlü açıklamalar yapıldı. Pekala Apex Legends 4. Yıl kutlamaları kapsamında bizleri neler bekliyor? Ayrıntılar haberimizde.

Apex Legends 4. Yıl Kutlamalarında Oyuncuları Neler Bekliyor?

Çıktığı günden bu yana milyonlarca oyuncu tarafından oynanan ve Aka zevk toplayan FPS/Battle Royale oyunu Apex Legends’ın 16. dönemi Revelry ile yesyeni bir Devre başlıyor. Respawn Entertainment, içeriğinde Legend’ların (oyundaki karakterlerin) oynanış mekaniklerindeki yeniliklerin de iç olduğu yesyeni bir Apex Legends deneyimi sunuyor. Yeni dönemdeki en Değerli yeniliklerden biri -uzunca bir müddettir talep edilen- Team Deathmatch modu. Çıktığı günden bu yana Daimi olarak güncellenen ve gelişen Apex Legends, bugüne kadar; 15 farklı ve heyecan verici Legend’ı, dört dinamik haritayı, orijinal silahları ve hem sabit, hem de değişken oyun modlarını oyuncularla buluşturdu. Apex Legends: Revelry güncellemesi, çıtayı Fazla daha üste taşıyor.

Yenilenmiş Sınıf sistemi ve Team Deathmatch modu
Apex Legends’ın 16. Aka güncellemesi olma unvanına sahip olan Revelry ile birlikte, oyunun sahip olduğu Sınıf sisteminde de esaslı bir değişiklik yapılıyor: Yeni dönem ile birlikte, oyunda bulunan 23 Legend (karakter); Assault, Skirmisher, Recon, Controller ve Support üzere sınıflara ayrılıyor ve her sınıfın sahip olduğu “perk”ler, yani Özel yetenekler, maçlarda Aka bir tesir yaratıyor.

Yeni Sınıf sisteminin yanı Dizi oyunu birinci kere oynayacak oyuncular için de Orientation Match özelliği geliyor. Oyunun nasıl oynandığını anlamak ve karakterleri tanımak için nihayet derece yeterli bir seçenek olan bu mod ile yeni oyuncular hem bilgisayar denetimindeki “bot”lara, hem de diğer yeni oyunculara karşı çaba etme imkanına kavuşuyorlar.

Büyük bir üne sahip olan Team Deathmatch modu da oyuna ekleniyor Ancak Respawn Entertainment bu modu kendine has farklılıklarla donatmış durumda.

Bir Öbür yeni eklenti de Mixtape özelliği. Bu yenilikle Bir arada oyuncular, içinde; Team Deathmatch, Control ve Gun Run modlarının bulunduğu sabit bir oyun listesine kavuşuyor. Buna ek olarak, Nemesis isminde yeni bir güç tabanlı Assault Rifle silahı ve yeni Legend güncellemeleri, istikrar değişiklikleri de Apex Legends: Revelry güncellemesi ile Bir arada oyunculara sunuluyor.

Battle Pass ve yeni kostümler
Apex Legends, 16. dönemiyle Birlikte yeni Battle Pass özelliğini de tanıtıyor. Buradan izleyebileceğiniz Battle Pass fragmanında oyuna eklenen yeni kostümlerin ve silahların desenlerini görmeniz mümkün. Bir Apex Legends oyuncusu olarak 25. düzeyde Crypto için kazanabileceğiniz “Technocrat” kostümü ile gösteri yapabilir, 50. düzeyde edinilebilecek Valkyrie’ın “Heartbeat Harmonizer” kostümüyle göz kamaştırabilirsiniz. G7 Scout silahı için hazırlanan “Frenzied Frequency” deseni ile silahınıza orijinal bir hava katabilecek ve Bloodhound, Mirage ve Loba için efsanevi kostümlere sahip olabileceksiniz. Apex Legends: Revelry Battle Pass’te; Mastiff silahı için Reactive “Headliner” ve “Afterparty” desenlerinin yanı Dizi yeni müzik paketleri, yükleme ekranları, “emote”lar, bayrak çerçeveleri ve “charm”lar da sizleri bekliyor. Apex Legends: Revelry’nin 16. döneminin bütün yama notlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Apex Legends Küresel Series (ALGS)
Electronic Arts, üç yıldır süren ve dünyanın dört bir yanından iştirak Meydan Apex Legends turnuvalarını bu Yıl da devam ettiriyor. Apex Legends Küresel Series (ALGS), dünya çapındaki bütün oyuncuları, yılın ilerleyen periyotlarında gerçekleşecek olan ALGS Şampiyonası’nda, 5 milyon dolarlık Ödül havuzundan Pay almaya Davet ediyor.

Bu ayın başlarında ikonik espor ekibi TSM, dünya çapındaki 40 Apex Legends grubu ortasından sıyrılarak Londra’daki Copper Box Arena’da, 500.000 çevrimiçi izleyicinin önünde ALGS 3. Yıl – 1. Dönem Playoff’larını kazandı.

ALGS ayrıyeten, Challenger Circuit aktiflikleri aracılığıyla kadrolara; marifetlerini sergileme, en üst lige yükselme ve Pro League gruplarına karşı rekabet etme bahtı sunuyor.

PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, PC’deki EA Uygulaması ve Steam için yayınlanan Apex Legends: Revelry hakkında daha Çok bilgi edinmek için oyunun Twitter, Instagram, YouTube’daki resmi hesaplarını yahut resmi web sitesini takip edebilirsiniz.

Apex Legends Küresel Series ve Resmi Kurallar için buraya göz atabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir