Far Cry 6 Bedava Hafta Sonu Programı Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 14, 2023 Yorum Yok

Ubisoft tarafından yapılan İlan ile Far Cry 6 parasız hafta sonu programı geliyor. Şayet şimdi oyunu oynamadıysanız ve satın almadan denemem diyorsanız, işte size hoş bir fırsat. Ayrıntılar haberimizde.

Far Cry 6 parasız Hafta Sonu Ne Vakit Başlayacak?

2021 yılının Ekim ayında satışa sunulmuş olan oyun için, geçtiğimiz Yıl Mart ve Ağustos ayları olmak üzere iki sefer sonlu müddetli fiyatsız oynana fırsatı sunulmuştu. Üçüncüsü ise bu hafta içerisinde geliyor. Fransız yayıncı tarafından yapılan İlan ile Far Cry serisinin şimdilik nihayet oyununu, 16 – 20 Şubat 2023 tarihleri ortasında PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series platformlarında Biricik kuruş oynamadan deneyebileceksiniz.

Halihazırda ön-yükleme yapabildiğiniz Deneyim müddeti boyunca, anne senaryoya ek olarak, Rambo ve The Stranger Things ile işbirliği yapılan vazifeleri de oynayabilmeniz Muhtemel olacak. Bunların yanı sıra, kooperatif takviyesi ile arkadaşlarınız ile oynayabilecek ve buna karşılık olarak White Lotus keskin nişancı tüfeğine sahip olabileceksiniz.

Eğer oyundan mutlu kalır ve tam sürüme geçmeyi isterseniz, standart ve Özel sürümler, Lost Between Worlds genişletme paketi ve Dönem Bileti için sunulmuş indirimlerden faydalanabileceksiniz. Deneyim mühleti boyunca kaydettiğiniz basamak da eksiksiz olarak aktarılacak.

Far Cry 6 Hakkında

Ubisoft Toronto tarafında geliştirilen Far Cry 6, oyuncuları günümüz gerilla ihtilalinin kalbine sürükleyen, Aleni dünya birinci Şahıs nişancı oyunudur. Yara adasında reis Antón Castillo, oğlu Diego’yu kendi ayak izlerini takip etmesi için yetiştirirken ulusunu eski ihtişamına Geri döndürme kelamı verdi.

Ancak cennetin de bir bedeli Mevcut zira ülkesini zenginleştirmek demek, görüşüne Aksi düşenlere boyun eğdirmesi manasına gelir. Oyuncular, Yara’dan kaçmaya çalışan lakin sonunda devrimci Küme Libertad’a katılan, askeri okuldan terk bir yerli olan Dani Rojas olarak Yara’yı özgürleştirme gayesini üstlenecekler. Dani olarak oyuncular, şimdiye kadarki en yaratıcı ve yenilikçi cephanelik ile Far Cry biçimi “Resolver” yani tahlilci gerilla savaşının adrenalini ve kaosunu yaşayacaklar.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir