PS Plus Extra Nisan 2023 Oyunları Açıklandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 12, 2023 Yorum Yok

Sony Interactive Entertainment tarafından Us PlayStation Blog sayfası üzerinden yapılan yeni İlan ile PS Plus Extra Nisan 2023 oyunları için tam liste ortaya çıktı. Yeni ayda PlayStation, PlayStation 4 ve PlayStation 5 genelinde on altı yeni oyun bizleri bekliyor. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Sony Yeni Taşınabilir Aygıt Üzerinde Çalışıyormuş


PS Plus Extra Nisan 2023 Oyunları Hangileri Olacak?

Bugün prestijiyle yapılan İlan ile PlayStation Plus Extra ve Premium / Deluxe için 18 Nisan 2023 Salı günü indirmeye açılacak olan oyunlar açıklandı. Yeni listede DOOM Eternal, The Evil Within, Sackboy: Aka macera ve iki Wolfenstein oyunu bulunuyor. Ayrıyeten Dishonored: Definitive Edition ve DOOM oyunları da klasikler kataloğuna katılacaklar ortasında yer alıyor.

 • Bassmaster Fishing (PS5, PS4)

Rekabetçi Aka levrek balıkçılığının heyecanını PS4, PS5, platformlarına getiriyor. Bassmaster serisinin amatör etkinliklerinden seçkin aktifliklerine kadar tam lisanslı içeriğini oyna.

 • DOOM Eternal (PS5, PS4)

2016 yılının DOOM’u devam ettiren yeni oyunun öyküsüne nazaran, bütün yaşananlara Karşın Dr. Samuel Hayden Cehennem gücünü kullanmaya devam ediyor. Haliyle çalışmalar dünyayı da felakete sürüklüyor ve şeytanlar Mars sonrasında gezegenimizi de istila etmeye başlıyorlar. İnsanlık süratle yok oluşa giderken, yaşananlara dur demek ve kaosu dindirmek ise bir Defa daha DOOM Slayer olarak bize düşüyor.

 • The Evil Within (PS4)

Beacon Mental Hospital’da yaşanan toplu katliam sonrasında yollanan KCPD Çavuş Sebastian Castellanos, ortağı Joseph Oda ve Kıdemsiz Dedektif Juli Kidman, yaşanan olaylarından akabinde kendilerini kabuslar ile dolu ve gerçeklik dışı bir dünyada buluyorlar.

 • Kena: Bridge of Spirits (PS5, PS4)

Oyuna ismini veren Kena karakterinin rolünde olacağımız bu oyunda, kutsal dağ tapınağını bulmak için terk edilmiş bir köye seyahat yapacağız. Bu seyahat ise onu, gezici ruhların hapsolduğu ve balta girmemiş bir ormanda gizlenen unutulmuş topluluğun sırlarını ortaya çıkartacağı şiddetli bir gayrete sokuyor.

 • Paradise Killer (PS5, PS4)

Paradise Killer, Aleni uçlu bir gizem oyunu oluyor. Lady Love Dies rolüne bürünecek ve Paradise adasında işlenen ve Tüm cinayetlerin sonu olan bir cinayeti araştıracaksınız.

 • Monster Uzunluk and the Cursed Kingdom (PS5, PS4)

Efsanevi seri yeni ve muazzam bir macera ile Geri dönüyor! Monster World serisindeki Özgün Wonder Boy’un babası Ryuichi Nishizawa’nın nezaretinde yaratılan bu renkli aksiyon-macera oyununu tecrübeyle. Monster Uzunluk and the Cursed Kingdom klasik serinin en uygun özelliklerini alarak yepisyeni, Çağdaş ve eğlenceli bir macerada, unutulmaz müzikler ve el çizimi mükemmel grafikler eşliğinde sunuyor.
Jin, Monster World Krallığını kurtarabilecek mi?

 • Riders Republic (PS5, PS4)

Steep oyununun da geliştiricisi olan Ubisoft Annecy tarafından geliştirilen ve Ubisoft yayıncılığında satışa sunulan Riders Republic, kendinize Müsait bir Ira oluşturduktan sonra, etap kaydederek Fazla Çeşitli sporlarda İsim yapmak için uğraş edeceğiniz bir meslek modunun yanı Dizi kooperatif olarak arkadaşlarınızla yahut PvP olarak öteki oyuncular ile oynayabilme imkanı da sunuyor. Bisiklet, kar kayağı, wingsuit ve Fazla daha fazlasını kullanabilmenizin Muhtemel olduğu Riders Republic, elli kişinin kıyasıya rekabete ek olarak, altıya altı grup çabaları de yer alıyor.

 • Sackboy: A Big Adventure (PS5, PS4)

Kötülük ustası Vex, Sackboy karakterinin arkadaşlarını kaçırıyor ve Sanatdünya’yı bir kabusa çevirmek için Altüst Eder’i inşa etmeye zorluyor. Biz ise Sackboy olarak farklı farklı diyarları gezeceğimiz bir maceraya atılarak, hem arkadaşlarımızı hem de Sanatdünya’yı kurtarmaya çalışıyoruz.

 • Slay the Spire (PS4)

Slay the Spire, piyasadaki roguelike oyunlardan bir tanesi. İçeriğinde bulunan birbirinden farklı düşmanlar ve boss’lar ile karşılaşarak üç kısım boyunca The Spire’a tırmanmaya çalışıyorsunuz. Heart of the Spire’a çıkarken boss’a ulaşmak için üstesinden gelmenizin gerekeceği birçok Saha okumayla karşılaşacaksınız.

 • Wolfenstein: The Old Blood (PS4)

Wolfenstein: The New Order oyununda yaşananların öncesinin anlatıldığı Wolfenstein: The Old Blood, tekrardan William “B.J.” Blazkowicz karakterinin başından geçenleri anlatıyor. Bu defa Nazi yerleşkesi yerlerini keşfetmeye çalışıyoruz.

 • Wolfenstein II: The New Colossus (PS4)

MachineGames tarafından geliştirilmiş olan Wolfenstein II: The New Colossus, Bethesda Softworks tarafından yayınlanıyor. 2017 yılının Ekim ayında PlayStation 4, PC ve Xbox One platformları için çıkmış olan oyun, İkinci Dünya Savaşı’ndaki Nazi zaferini takiben 1961 yılında geçen alternatif bir tarihi işliyor. Cenk gazisi William “BJ” Blazkowicz isimli bir karakteri yönettiğimiz oyunda, Amerika topraklarındaki Nazi rejimine karşı gayret veriyoruz.

PlayStation Klasikleri

 • DOOM
 • DOOM II
 • DOOM 64
 • DOOM 3
 • Dishonored: Definitive Edition

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir