Ghostwire: Tokyo Xbox Series’e de Geldi!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 22, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz Yıl PC ve konsol tarafında PlayStation 5 için Özel olarak çıkan Ghostwire: Tokyo Xbox Series için de satışa sunuldu. Tango Gameworks tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan oyunu, artık var jenerasyon Xbox kullanıcılarıyla da buluştu. Şayet faal Game Pass aboneliğiniz varsa, sevinebilirsiniz. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Game Pass Nisan 2023 Oyunları Listelendi


Ghostwire: Tokyo, Artık Xbox Series’te de Mevcut!

Bugünden itibaren Xbox Series X|S ve Xbox Game Pass oyuncuları Tango Gameworks’ün eleştirmenlerce beğenilen doğaüstü aksiyon macera oyunu Ghostwire: Tokyo’yu deneyimleyebilecekler. ek olarak Tango Gameworks yesyeni bir oyun modu, keşfedilecek yeni bölgeler, uzatılmış kıssa Ara sahneleri ve geliştirilmiş Cenk seçeneklerinin yer aldığı Spider’s Thread güncellemesini de bütün platformlar (PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC) için yayınladı.

Ghostwire: Tokyo’nun Xbox’ta çıkan sürümü, oyunun birinci çıktığı tarihten bu yana olan bütün güncellemeleri ve Spider’s Thread güncellemesini kapsayarak size oyunun en eksiksiz halini sunacak. Keşfedecek yeni bölgeler, yüzleşecek düşmanlar ve yüzleşirken kullanacağınız yetenekler içeren Spider’s Thread oyun modu iç birçok yeni içerik oyuncuları bekliyor. Ayrıyeten bu güncellemeyle Birlikte oynanış kalitesi düzeltmeleri de geliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir