PS Plus Essential Temmuz 2022 Oyunları Sızdırıldı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 27, 2022 Yorum Yok

Bildiğiniz üzere hayli bir müddettir yeni PlayStation Plus oyunlarını birinci olarak Dealabs sitesindeki billbil-kun isimli kullanıcıdan alıyoruz. Sony Interactive Entertainment ise yaptığı duyuru ile yalnızca sızıntıyı teyit ediyor. Bu ayın oyunlarının Areajugones tarafından ortaya dökülmesinin akabinde billbil-kun tekrar sahneye çıktı ve PS Plus Essential Temmuz 2022 oyunları sızdırıldı.

Temmuz ayının birinci Salı günü prestijiyle indirmeye açılacak olan PS Plus Essential Temmuz 2022 oyunları, bahsi geçen sızıntıya nazaran Arcadegeddon, Crash Bandicoot 4: It’s About Time ve The Dark Pictures Anthology: Man of Medan olarak belirlenmiş.

PS Plus Essential Temmuz 2022 Oyunları Hangileri Olacak?

  • Arcadegeddon (PS4 ve PS5)
  • Crash Bandicoot 4: It’s About Time (PS4 ve PS5)
  • The Dark Pictures Anthology: Man of Medan (PS4)

5 Temmuz 2022 Salı günü prestijiyle indirmeye açılacak bu oyunlardan The Dark Pictures Anthology: Man of Medan, PlayStation Plus Extra abonelerinin erişimine açık. Haliyle bunun bir nevi Essential abonelerinin de erişimine açılış olduğunu söyleyebiliriz. Önümüzdeki ay verilecek olan oyunlarının ayrıntıları için aşağıya bakabilirsiniz.

Arcadegeddon (PS4 ve PS5)

Birden fazla bölgeyi araştıracağınız, PvP ve PvE modlarının olacağı Arcadegeddon’da, sizi küçük oyunların, bilinmeyen sandıkların yanı sıra gayrete gireceğiniz düşmanlar ve ana düşmanlar bekleyecek.

Hikayeye nazaran lokal atari salonunun sahibi olan Gilly, büyük şirketlere karşı ayakta kalmaya çalışmaktadır. Bunun için de en kaliteli oyunlarını birbirine bağlayarak harika bir oyun ortaya koyuyor. Ne var ki Fun Fun Co., oyuna sızarak bir virüs salıyor ve kurtarması ise size düşüyor.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time (PS4 ve PS5)

Hikaye olarak yepyeni üçleme için bir devam niteliği taşıyacak olan Crash Bandicoot 4: It’s About Time, Neo Cortex, Dr. N. Tropy ve Uka Uka’nın uzak bir gezegende mahsur kalmalarından sonrasında başlıyor. Yer ve vakit kavramında devasa bir boşluk açarak kaçmayı başaran üçlü, çoklu kozmosa hükümran olmak amacındadırlar.

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan (PS4)

Man of Medan husus olarak Güney Pasifik dolaylarında geçiyor. İkinci Dünya Savaşı devrine ilişkin olduğu tez edilen gemi enkazını bulmak isteyen Amerikalı dört kafadar genç, kaptanı Fliss olan bir dalış teknesi ile yola çıkıyorlar. Ne var ki, sonradan patlayan fırtına olayların tam aksine dönmesine neden oluyor ve bahsi geçen gemide kapana kısılan kafadarlar için bir ölüm-kalım uğraşı başlıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir