zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bulmaca Oyunları
  4. »
  5. Fall Guys Oyuncu Sayısı Büyük Sıçrayış Yaşadı!

Fall Guys Oyuncu Sayısı Büyük Sıçrayış Yaşadı!

admin admin -
131 0

Ücretsiz modele geçiş sonrasında, Fall Guys oyuncu sayısı büyük sıçrayış yaşadı. Elde edilen muvaffakiyete sunucular bile dayanamadı. Ayrıntılar haberimizde.

Mediatonic tarafından geliştirilmiş olan Fall Guys, bildiğiniz üzere birinci günden PlayStation Plus aboneleri tarafından fiyatsız erişilebilir olmuştu. Epey kısa müddette tanınan olan sempatik Battle Royale oyunu, dönemlik yeni içerikler ile vakitle oyunculara daha fazla seçenek sunmuştu.

Ne var ki vakitle sunucu kaynaklı sorunların de tesiriyle, sonradan büyük bir popülarite yakalayan Among Us oyununun gerisinde kalmaya başlamıştı. Tekrar de oyuncuların renkli Fall Guys dünyasını külliyen terk etmediklerini söyleyebiliriz.

Fall Guys Oyuncu Sayısı Geliştiriciyi Hayrete Düşürdü

Yakın bir vakit evvel yapılan duyurunun akabinde 21 Haziran 2022 tarihi prestijiyle fiyatsız modele geçiş yapan Fall Guys, sadece kırk sekiz saat içerisinde yirmi milyon oyuncu sayısına ulaştı. Ne var ki bu devasa boyuttaki muvaffakiyet, yeniden tanıdık sunucu sorununu de beraberinde getirdi. Evvelkine nazaran bu kere Epic Çevrimiçi Hizmetler kelam konusu olduğu için ortaya çıkan sorunun kısa müddette tahlile kavuşturulacağına kuşku olmasa da, anlaşılan o ki ne Epic Games ne de Mediatonic böylesi bir muvaffakiyet ile müsabakayı beklemiyormuş.

Battle Royale oyunu şu anda PC (Epic Games Store), PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series üzerinden fiyatsız indirilebiliyor. Çapraz platform, çapraz parti ve çapraz etap kaydetme takviyesi sayesinde platform fark etmeksizin öbür oyuncular ile bir ortada oynayabiliyor ve sıfırdan başlamak durumunda kalmadan diğer bir platformdan devam edebiliyorsunuz. Ne var ki bir Epic Games hesabına gereksiniminiz olacak.

Son olarak, yirmi milyon oyuncu haberini kutlamanın onuruna, büsbütün yeni bir Dönem Bileti oyuncuların beğenisine sunuldu. Şov Paracıkları ile satın alabiliyor olsanız da, geliştirici stüdyo oyunu oynayarak etap kaydetme sisteminin ve bu yolla kazanacağınız Kudos isimli kredinin kaldırılmayacağını belirtti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir