zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bulmaca Oyunları
  4. »
  5. Half-Life: Alyx – No VR Mod için Yeni Durum Ortaya Çıktı

Half-Life: Alyx – No VR Mod için Yeni Durum Ortaya Çıktı

admin admin -
124 0

SoMNst tarafından yayınlanan yeni görüntü ile Half-Life: Alyx – No VR Mod ile ilgili olarak yaşanan son gelişmeler aktarıldı. Görünüşe nazaran bahsi geçen mod, kesin haline bir epey yakın. Ayrıntılar haberimizde.

Valve, epey uzun bir vakitten sonra yeni bir Half-Life geliştirmişti. 2020 yılının Mart ayında satışa sunulmuş olan Half-Life: Alyx, epey ilgi alımlı ve heyecan verici bir oyun olmasının yanı sıra ne yazık ki yalnızca sanal gerçeklik aygıtları üzerinden oynanabiliyor olması ile oyun kitlesine tam manası ile ulaşamamıştı.
Her ne kadar şu an Valve oyunun sanal gerçeklik aygıtı olmadan oynanabilen versiyonunu yapmayı planlamıyor olsa da, birçok mod üreticisinin bu alanda büyük efor sarf ettikleri çalışmaların mevcut olduğunu söyleyebiliriz. SoMNst da bu üreticilerden bir tanesi ve ortaya koymak için uğraştığı mod da bir oldukça dikkat çekiyor.

2020 yılının Temmuz ayı prestijiyle çalışmalara başlayan SoMNst, makul vakitlerde yayınladığı görüntüler ile yanılgı çözümlemeleri ve iyileştirmeler, silah değiştirme animasyonlarının eklenmesi, üretim istasyonunun büsbütün çalışır halde olması ve yeni kullanıcı arayüzü ikonları dahil kaydedilen etabın ne durumda olduğuyla ilgili olarak takipçilerini bilgilendirmişti.

Half-Life: Alyx – No VR Mod Ne Durumda?

Half-Life: Alyx – No VR Mod ile ilgili yeni bir görüntü yayınlayan SoMNst, mevcut durum ile ilgili yeni ayrıntılar verdi. Söylediğine nazaran, modun oyunun son versiyonu ile uyumluluğu sağlanmış. Dahası ise etkileşim sistemi güzelleştirilmesi, Shotgun eklenmesi, Half-Life 2 merdivenlerinin dinamik olarak yaratılabilmesi dahil birçok yenilik bulunuyor. Ayrıyeten birçok güzelleştirmenin uygulandığı ve birçok şeyin sıfırdan yine yapıldığı da söylenmiş.

SoMNst tarafından şimdi net bir çıkış tarihinin verilmediği No VR Mod için yayınlanan son görüntüye aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir