Prime Gaming Aralık 2022 Oyunları Sızdırıldı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 08, 2023 Yorum Yok

Amazon Prime abonelerine önümüzdeki ay sunulacak olan Prime Gaming Aralık 2022 oyunları, resmi İlan öncesinde sızdırıldı. Bu sefer listede toplam pahası 336 TL olan beş oyun bulunuyor. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games mağazasına misal olarak, Prime Gaming servisi üzerinden de sistemli olarak her ay birçok oyun indirmeye sunuluyor. Geçmişte birçok kaliteli oyunu epey makul, hatta tabir yerindeyse sudan ucuz diyebileceğimiz bir fiyat karşılığında aboneleri ile buluşturmuştu.

Son devirde billbil-kun tarafından sızdırılan bilgiler ile e-ticaret devi Amazon şirketinin kullanıcılara abonelikleri kapsamında sunacağı oyunlardan haberdar oluyordu. Bu defa sahneye MyDealz sitesi çıktı ve yeni ay için belirlenen oyunları, resmi İlan öncesinde ortaya çıkarttı.

Prime Gaming Aralık 2022 Oyunları Ortaya Çıktı

  • Banners of Ruin
  • Brothers – A Tale of Two Sons
  • Doors: Paradox
  • Quake
  • Spinch

Listedeki oyunlarda birinci göze çarpan elbette Brothers – A Tale of Two Sons oluyor. Daha evvelden Epic Games mağazasından da fiyatsız olarak dağıtılmış olan oyun, Starbreeze Studios AB tarafından geliştirilmiş ve 505 Games tarafından da yayınlanmıştı. Hayli his yüklü bir hikaye sunan Brothers – A Tale of Two Sons, babalarının hastalığına deva bulmak gayesiyle güçlü bir seyahate çıkan Naiee ve Naia ismindeki iki kardeşin başından geçenleri anlatıyor.

Dikkat çeken öbür oyun ise, birinci şahıs perspektifinden oynanan bir efsane Quake. id Software tarafından geliştirilmiş ve GT Interactive tarafından yayınlanmış olan birinci oyun, 1996 yılında oyuncular ile buluşmuştu. 2021 yılında ise Aka bir güncelleme ile 4K çözünürlük ve geniş ekran dayanağının yanı sıra, geliştirilmiş modeller, dinamik ışıklandırma, sertlik yumuşatma ve Meydan derinliği üzere görsel açıdan yenilikler ile geliyor. Ayrıyeten The Scourge of Armagon ve Dissolution of Eternity ve MachineGames tarafından geliştirilmiş olan yeni Dimensions of the Machine genişletme paketine de erişim sağlayabiliyorsunuz.

Bu oyunların dışında rol yapma oyunu Banners of Ruin, macera oyunu Doors: Paradox ve aksiyon oyunu Spinch de listede yer Meydan öbür oyunlar olarak karşımıza çıkıyorlar.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir