zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bulmaca Oyunları
  4. »
  5. Modern Warfare 2, Ghost Odaklı Senaryo İçeriği Alabilir

Modern Warfare 2, Ghost Odaklı Senaryo İçeriği Alabilir

admin admin -
65 0

Oyun dünyasının sevilen isimlerinden olan Simon ‘Ghost’ Riley, yeni Call of Duty ile Geri dönüş yapmıştı. Görünen o ki Activision ve Infinity Ward stüdyosunun bu Ira ile ilgili daha Öbür planları var. Bir söylentiye nazaran Modern Warfare 2, Ghost odaklı bir senaryo içeriği alacak. Ayrıntılar haberimizde.

What If Gaming sitesinin yayınladığı bir raporda, içeriden sızdırdığı bilgiler ile Şöhret kazanmış olan Ralph Valve tarafından sav edilene nazaran Infinity Ward stüdyosu Ghost’u canlandıran Samuel Roukin ile irtibat kurmuş. Bu irtibatın münasebeti ise karakterin seri genelindeki mevcudiyetini daha da ileriye taşımak ve bir ihtimal geçmişine Fer tutmak. Bu da, maskesiz halini görebilme ihtimalini güçlendiriyor.

Modern Warfare 2 için Ghost İçeriği Mi Geliyor?

Henüz Valve tarafından açıklanmamış olan kaynakları Kesin olarak teyit edememiş olsalar da, Yan senaryonun stüdyonun önümüzdeki yıla yönelik yaptığı planlar ve Çağdaş Warfare 2 için hazırlık basamağında olduğu argüman edilen Premium genişlemenin bir modülü olabileceği de söylenmiş. Bununla birlikte, kendi Müstakil çizgisinde ilerlemek yerine Çağdaş Warfare kozmosunun bir kesimi olabilirmiş.

Önceden olduğu üzere bu bilgileri de söylenti olarak bir kenarda tutmakta fayda var. Her ne kadar Ralph Valve Aka ölçüde emniyetli bir kaynak olsa da, yanılgılı raporlamalarını da görmüştük. Yani Aleni kapı bırakmak en uygunu olacak.

Son olarak, hafta sonunda sizlerle paylaştığımız haberimizde de bahsettiğimiz üzere, Ghost karakterinin maskesiz halini gördüğümüz bir paylaşım yapılmıştı. Maskenin gerisinde, bu Ira için bir Çehre modellemesinin olması da Ralph Valve tarafından ortaya atılan argüman destekleyebilir lakin elbette Activision ve Infinity Ward tarafından istikbal resmi açıklamayı beklemek en sağlıklısı olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir