Need for Speed Unbound’dan Bir Saate Yakın Oynanış Videoları

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 08, 2023 Yorum Yok

EA Play aboneleri ve Palace sürümü sahipleri için Need for Speed Unbound ile buluşmak ismine Çok bir Vakit kalmadı. Yarın prestijiyle erken erişimde bulunabilecekler. Ne Mevcut ki oyuna bir biçimde erkenden sahip olan Twitch yayıncıları ise soluğu canlı yayında aldı.

Eğer serinin yeni oyununu bekleyen ancak denemeden satın almama taraftarıysanız, yarın prestijiyle standart EA Play aboneleri için PC, PlayStation 5 ve Xbox Series platformlarında on saatlik bir Deneyim sürümü yayınlanacak. Tıpkı gün içerisinde EA Play Pro aboneleri ve Palace sürümü sahipleri de tam sürüme erişimde bulunabilecekler.

Need for Speed Unbound’dan Bir Saate Yakın Görüntü Sızdırıldı

Bu sürümlerden Evvel oyna erişim Muhtemel değilken, gerrykurlsucks ve Chocolove95 isimli Twitch yayıncıları bir halde erkenden erişim sağlayarak takipçilerinin karşısına geçmişler. Elimizde ise toplamda bir saate yakın oynanış görüntüleri var.

Videolara genel olarak baktığımızda, Tourist Trap yarışının nihayet cinsine ek olarak, aşina olduğumuz anime stili görseller ve efektler, ince ayar ve özelleştirme seçenekleri, oyun içi mağaza, çarpışma kamerası özelliği ve öbür yarışçılar ile argümana girdiğimiz ve Saha okuduğumuz buluşma noktalarının, akaryakıt istasyonlarının ve inançlı meskenlerin göründüğü özgür dolanım kısımları, polis kovalamacalarını ve Douglas Park, Millionaire Drive ve Palemore üzere yerleri görebiliyoruz.

Bunların dışında 1963 model Volkswagen Beetle ve 1970 model Volvo Amazon P130 araçlarının yanı sıra, serinin bir evvelki oyunundan aşina olduğumuz Heat sisteminin yer alıyor olması da dikkatlerden kaçmıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir