TT Isle of Man – Ride on the Edge 3 Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 08, 2023 Yorum Yok

Nacon ve RaceWard Studio, TT Isle of Man serisinin yeni oyunu TT Isle of Man – Ride on the Edge 3 duyurusunu gerçekleştirdiler. Önümüzdeki Yıl çıkması beklenen oyunla ilgili birinci ayrıntılar haberimizde.

PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilmekte olan oyun, Şayet bir erteleme haberi almazsak 2023 yılının Mayıs ayı içerisinde satışa sunulacak. Ne Mevcut ki sizin de gördüğünüz üzere net bir gün belirtilmiş değil.

TT Isle of Man – Ride on the Edge 3 Geliyor

Duyuru kapsamında sunulan birinci bilgiler ile yeni TT Isle of Man, 2022 TT’den bütün takımları, motosikletleri ve pistleri içeren TT Isle of Man aktifliğine dayalı olacak. Yani otuz iki parkur, kırka yakın yüksek performanslı motor ve Supersport motosikletleri ve şoförleri ve geliştirilmiş fizikler olacak.

Yeni oyunun dikkat çeken yeniliği ise Open Roads olacak. Bu özellik ile etrafta gezinebilecek, Değerli noktaları bulabilecek ve karşınıza çıkacak Çeşitli Saha okumaları tamamlayabileceksiniz.

RiMS Racing oyununda nihayet derece Olumlu Geri dönüşler aldıklarını lisana getiren RaceWard Studio’dan Üst Yönetici ve Yaratıcı Direktör Marco Ponte, kazandıkları tecrübesi de TT Isle of Man serisinin yeni oyununa aktarmaya karar verdiklerini söylüyor. Ayrıyeten RiMS Racing oyunundan da nihayet derece gurur duyduklarını da kelamlarına ekliyor.

Serinin yeni oyunun duyurusuna Özel olarak yayınlanan tanıtım fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir