Postal 4: No Regrets, PlayStation Konsollarına da Geliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 08, 2023 Yorum Yok

2019 yılı içerisinde Erken Erişim versiyonu ile PC kullanıcılarıyla buluşan Postal 4: No Regrets için sıradaki durak, PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformları olacak. Geliştirici tarafından yapılan İlan ile şimdiki oyun, bu ayın sonlarına yanlışsız bu iki platforma da gelecek. Ayrıntılar haberimizde.

Postal 4: No Regrets PlayStation Çıkış Tarihi Duyuruldu

Running With Scissors tarafından geliştirilen efsane Postal serisinin şimdilik sonuncusu olan Postal 4: No Regrets, 14 Ekim 2019 tarihinde Erken Erişim basamağı ile PC (GOG ve Steam) için satışa sunulmuştu. 20 Nisan 2020 tarihinde ise tam sürümü çıkış yapan oyun, 21 Mart 2023 tarihinde PlayStation 4 ve PlayStation 5 için de yayınlanarak Fazla daha Çok kitleye ulaşmış olacak.

Hikaye olarak Paradise kasabası ile ilgili olarak yaşanan olaylardan sonra, Postal Dude (Jon St. John) ve Champ kendilerini konutlarında hissedecekleri yeni bir yer arayışına giriyorlar. Ne Mevcut ki, mola verdikleri akaryakıt istasyonunda bahtsız bir formda otomobilleri, karavanları ve sahip oldukları öteki her şey çalınıyor. Fakat ufukta isminin Edensin olduğu Öbür bir kasabanın varlığını keşfetmeleri ile yeni bir macera başlıyor.

Postal 2 oyununun devamı niteliğinde geliştirilen Postal 4: No Regerts, Aleni dünya oynanışa sahip oyun olarak karşımıza çıkmıştı. Günlük ayak işlerinin yanı sıra, ek mükafatlar kazanabileceğimiz Yan araştırma misyonları de bulunuyor. Ayrıyeten keşfedilebilecek pek Fazla karanlık Sır var, lakin dilerseniz tamamını es geçip yalnızca ortalığı birbirine katabiliyorsunuz.

Birçok farklı cephane ve aracın bulunacağı devam oyununda aşina olduğumuz kürek, Cat Silencer, gaz tenekesi, bumerang palaya ek olarak, Beyaz ve Tazer Baton üzere yeni silahlar da olacak. Pigeon Mine ile tuzaklar kurabilecek ve sıvı cephane tipleri ile enteresan aksiyonlarda bulunabilmek Muhtemel olacak. örneğin su doldurup alevleri söndürebiliyor yahut gaz doldurarak Alaz tabancası tesiri yaratabiliyoruz.

Serinin evvelki oyunlarında olduğu üzere çılgınlar üzere eğlenebileceğimiz bir tecrübe sunan Postal 4: No Regrets, birebir eğlenceyi bu ay PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarına da taşıyacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir