Dead by Daylight Sınırlı Süreli Ücretsiz Oynanabiliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 08, 2023 Yorum Yok

Behaviour Interactive tarafından Steam üzerinde düzenlenen yeni program ile Dead by Daylight hudutlu periyodik ücretsiz olarak oynanabiliyor. Şimdi oyunun dünyasına giriş yapmamışsanız, hoş bir fırsat sizi bekliyor. Ayrıntılar haberimizde.

2016 yılında yayınlanmış olan Dead by Daylight, asimetrik Fazla oyunculu hayatta kalma oyunları ortasında Değerli bir yere sahip. Vakit içerisinde gerçekleştirilen sayısız işbirlikleri ile popülerliğine popülerlik katmış olan oyun, bir seri katile karşı dört kurbanın haritadan kaçış gayreti üzerine konseyi. Şayet Behaviour Interactive tarafından hem geliştirilmiş hem de yayınlanmış olan Dead by Daylight kainatına şimdi iç olmamışsanız, önümüzdeki beş gün boyunca karar vermek için âlâ bir fırsatınız oldu diyelim.

Dead by Daylight Hudutlu Müddetli Fiyatsız Oldu!

Halihazırda devam eden hudutlu müddetli fiyatsız oynama programı, 13 Mart 2023 Pazartesi günü sona erecek. Bu vesile ile oyun hakkında tam bir Fikir sahibi olabileceksiniz. Şayet yaşadığınız tecrübeden mutlu kalırsanız, Tüm versiyonlarını kapsayan indirimli satışlar sizleri bekliyor;

  • Dead by Daylight – % 60 indirimle 59.60 TL
  • Dead by Daylight Ultimate Edition – % 52 indirimle 280.49 TL
  • Dead by Daylight – Silent Hill Edition – % 58 indirimle 180.99 TL
  • Dead by Daylight – Resident Evil: Collaboration Bundle – % 54 indirimle 151.42 TL

Yeni Dead by Daylight Kısmı Yayınlandı

Oyun için dün prestijiyle Tools of Torment kısmı de yayınlandı. Steam üzerinden 89 TL, PlayStation mağazasından 119 TL ve Xbox mağazasından da 33.75 TL karşılığında satın alabileceğiniz bu içerikte, Kafatası Taciri ismiyle yeni bir katil, Thalita ve Renato Lyra ismiyle iki yeni kurban ve Baştan Savma Prototipi (Kafatası Taciri), Altın Hırs (Thalita) ve Altın Dokunuşu (Renato) olmak üzere üç Özel kozmetik eşya bulunuyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir