Yeni League of Legends Şampiyonu Milio Oldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 08, 2023 Yorum Yok

Riot Games tarafından yakın bir Vakit Evvel yapılan tanıtım ile yeni League of Legends şampiyonu, Milio duyuruldu. 13.6 versiyonlu güncelleme ile eklenecek olan yeni şampiyon ile ilgili ayrıntılar haberimizde.

Yeni League of Legends Şampiyonu Milio Geliyor!

Genç Milio ailesinin kuşaklar Evvel sürüldüğü Ixtal hududundaki Irak bir köyden geliyor. Eşsiz dünya görüşü sayesinde uzmanlaştığı ateş aksiyomunu diğerlerini düzgünleştirmek ve onlara yardım etmek için kullanıyor. Ailesini Yun Tallar ortasındaki eski ihtişamına kavuşturma sorumluluğu omuzlarına yüklenen Milio, bu gayeyle rahat köy hayatını geride bırakıp Ixtal’ın yabanî ormanlarında seyahate çıkıyor. Lakin ülkenin başşehri Ixaocan’da onu neyin beklediğine dair hiçbir fikri yok…

“Sevgili ailem, yine selamlar! Bugün ne gördüğümü varsayım bile edemezsiniz…”

Milio güzelleştiren ateş konusundaki uzmanlığını asla sönmeyen bir Alaz oluşturmak için kullanıyor ve bu alevi kendi yaptığı sırt çantası fırıncıkta taşıyor. Olağan Milio’nun alevi sempatik mi şirin, insan gibisi bir biçime bürünüyor ve Milio ona “Kankateş” ismini veriyor. Ayrıyeten Milio fırıncığından daha Ufak kankateşler çıkarıp onları büyüsünün bir uzantısı olarak kullanabiliyor. Resmi bir eğitimden geçmeyen Milio’nun ateş aksiyomunu kullanma usulü, Qiyana üzere eğitim almış şahıslara kıyasla Fazla daha esnek kalıyor. Bir de konutundan Fazla uzakta olduğu için kankateşlerinin her birine aile üyelerinin kişiliklerinden özellikler veriyor ve hatta onlarla sohbet bile ediyor.

YETENEKLER:

Pasif – Ateş Parçası

Milio’nun yetenekleri temas ettiği ekip arkadaşlarını efsunlayarak onların bir sonraki hasar veren hücumlarının ek anlık hasar vermesini ve gayesi yakmasını sağlar.

Q – Harika kuvvetli Ateş Şutu: Milio bir topu tekmeleyerek rakibini Geri savurur. Top maksadına isabet ettikten sonra havaya yükselir ve rakibe yanlışsız yere düşer. Topun tesir alanındaki rakipler hasar alır ve yavaşlar.

W – Sıcacık Kamp Ateşi: Milio ekip arkadaşlarını düzgünleştiren bir güçlendirme alanı oluşturur. Alanın içindeki ekip arkadaşlarının hamle menzili artar. Alan, kullanım noktasına en yakın olan grup arkadaşını takip eder.

E – Kor Kucak: Milio bir grup arkadaşına kalkan vererek ona süreksiz olarak devinim suratı kazandırır.

R – hayat Alevi: Milio yaraları saran bir Alaz dalgası göndererek menzildeki kadro arkadaşlarını güzelleştirir ve üstlerindeki kitle denetimi tesirlerini kaldırır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir