Pokemon UNITE Yılbaşı Kutlamaları Başlıyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

TiMi Studio Group tarafından geliştirilmiş ve The Pokemon Company yayıncılığında taşınabilir aygıtlar ve Switch kullanıcılarıyla buluşmuş olan Pokemon Unite, dünya genelinde milyonlarca etkin oyuncuya sahip. 2023 yılı yaklaşırken, yapılan İlan ile Pokemon Unite yılbaşı kutlamaları da başlıyor. Ayrıntılar haberimizde.

Pokemon UNITE Yılbaşı Kutlamaları Haftaya Başlayacak

Dünya çapında 100 milyonu aşkın indirme sayısına sahip Pokemon UNITE’ı yeni Yıl heyecanı sarıyor. Oyun içi güncellemelerle yeni etkinlikler, tanınan Pokemon Dragapult’un çıkışı, uğraş 13. Dönem ve Fazla daha ziyadesiyle yeni Yıl kutlamaları başlasın!

Dragapult Yakında Pokemon UNITE’ta

Bugüne kadar gizemini koruyan Pokemon Dragapult, 29 Aralık 2022 tarihi itibariyle Pokemon UNITE takımına iç oluyor. Dragapult, sahayı nihayet süratle katederek saldırmak yahut saklanıp rakiplere pusu kurmak üzere Açıkgöz hareketlerde ustalaşmış bir hamleci Pokemonu. Unite Hareketi sayesinde İmha Vuruşu Dreepy’ler fırlatarak rakiplerine atak gerçekleştiriyor.

Bununla Birlikte yeni Yıl kutlamalarında da uğraşa devam etmek isteyenler, 26 Aralık 2022 ve 6 Şubat 2023 tarihleri ortasında Buzzwole liderliğindeki Kırmızı Ekibe yahut Cinderace liderliğindeki Mavi Kadroya katılarak Öfke maçlarında uğraş edip kadrolarına puan kazandırabiliyor.

Mücadele Bileti 13. Dönemle Muhteşem Bir Şekil Yakalayın

Eğitmenler 26 Aralık 2022 ve 3 Mart 2023 tarihleri ortasında geçerli olacak Gayret Bileti 13. Dönemde kahraman temalı harika mükafatlar elde edebiliyor. Mükafatlar ortasında Karanlık Kahraman Şekli: Buzzwole ve Karanlık Kahraman Seti Eğitmen moda eşyaları öne çıkıyor. öteki Pokemon’lar için yeni Hologiysiler de oyun içi mağazadan alınabiliyor. Ayrıyeten eğitmenleri Çaba Bileti 13. Dönem müddetince yeni kahraman temalı etkinlikler bekliyor. Kaçırmamak için oyun içi haberleri takip etmeyi unutmayın!

Mücadele Bileti 12. Dönemde 70. Ve 120. Düzeylerde Aurora Setlerine sahip olmak için 26 Aralık 2022 tarihine kadar haftalık uğraş vazifelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Urshifu Artık Pokemon UNITE’ta

Çok istikametli bir Pokemon olan Urshifu ile iki farklı oynama seçeneğiyle alanlara geliyor. Kubfu olarak Acımasız vuruş hareketini öğrenmenizle Birlikte Kubfu Biricik Darbe Şekli Urshifu’ya evrimleşiyor ve nihayet derece tahrip edici Biricik seferlik vuruşlar yapıyor. Lakin Çağlayan Darbeler hareketini öğrenirseniz Kubfu peş peşe darbeler gerçekleştiren Süratli Darbe Şekli Urshifu’ya evrimleşiyor.

Yeni Yıl ile Gelen Yeni Armağanlar ve Eşyalar

Pokemon UNITE’a yılbaşı kutlamaları ile Bir arada iki yeni eşya geliyor. Bunlardan biri üç Temel taarruzdan sonra Pokemon’unuzun Temel atak suratını kısa müddetliğine arttıran Yayılım Ateşi Fuları; Öteki ise hamle tabanlı Temel ataklarla verilen hasarın makul bir ölçüsünü eşitleyip SP yenileyen Emici Taç.

Yeni yılda İkram vermeyi de unutmayan Pokemon UNITE Türlü mükafatlar ve oyun içi armağanlarla renk katıyor. 24 Aralık 2022 ile 2 Ocak 2023 tarihleri ortasında oyuna her gün giriş yaparak 7 günlük hudutlu lisans Özel ikramlarına sahip olabiliyorsunuz. Bununla Birlikte 23 Aralık 2022 ile 1 Ocak 2023 tarihleri ortasında oyuna giriş yaparak Çeşitli armağanlara sahip olabileceğiniz yılbaşı Talih çarkını çevirebiliyorsunuz. bütün bu armağanların yanı Dizi 26 Aralık 1 Şubat tarihleri ortasında Yekün yedi gün oyuna giriş yaparak bir Unite lisansı ile kiralık Holo giysinin sahibi olabiliyorsunuz.

Tüm bu heyecan verici Faaliyet ve armağanları kaçırmamak için siz de Çabucak Pokemon UNITE’a girin ve güncellemelerin keyfini çıkarırken yeni Yıl heyecanını yaşayın!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir