Günün Ücretsiz Epic Games Oyunu İndirmeye Açıldı (16 Aralık)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Bildiğiniz üzere Epic Games mağazasının yılbaşı fiyatsız oyun programı başlamıştı. Açılışı Bloons TD 6 ile yapmıştık. 160 TL kıymetindeki strateji çeşidindeki oyunun akabinde, daha Öbür hangi oyunların seçildiğini ziyadesiyle merak ediyoruz. Ortalarında Aka bütçeli olanların da karşımıza çıkması bekleniyor. TSİ 19:00 sıralarında güncellenen sayfa ile yeni günün fiyatsız Epic Games oyunu da indirmeye açıldı. Bakalım bu defa karşımızda ne var?

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Günün Fiyatsız Epic Games Oyunu Hangisi?

Geçtiğimiz dakikalarda açıklanan yeni fiyatsız Epic Games Store oyunu, Horizon Chase Turbo oldu. Bu oyun esasen geçtiğimiz yılın Haziran ayı içerisinde de sunulmuştu. Şayet o fırsatı kaçırmışsanız, önünüzde bir günlük yeni fırsat var. Elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Zira, yarın TSİ 19:00 sonrasında sıradaki oyuna geçiş yapılacak.

Horizon Chase Turbo Hakkında

Eskilerin Lotus Esprit Turbo Challenge ve Out Run oyunlarını anımsatan Horizon Chase, Aquiris Game Studio tarafından öncelikle iOS ve Android için geliştirilmişti. 2018 yılında ise PlayStation 4, PC, Switch, Xbox One ve PC platformlarına uyarlanarak Horizon Chase Turbo ismiyle getirilmişti. Kırktan Çok farklı yerdeki yüzden Çok pistte yarıştığınız oyun, her bir etabı tamamlayabilmek için mutlak suretle karşınıza çıkan yakıt simgelerini ve yeni pistleri açabilmek için de jeton simgelerini toplamanızın gerektiği bir sisteme dayalı. Her cinste en nihayet sırada başlayarak yarışı kazanmanız gerekiyor.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epeyce Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Bir arada epeyce geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir