Henry Cavill Warhammer 40K Dizisinde Başrolde Olabilir

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Görünüşe nazaran, Henry Cavill Warhammer 40K dizisinde Değerli bir rolde olacak. Şimdilik resmi bir İzah yapılmamış olsa da, Amazon tarafından Warhammer 40K dizisi duyurusu yakın. Ayrıntılar ise haberimizde.

DC cihanını çekip çevirmesi için yakın bir Vakit Evvel James Gunn ile anlaşılmış ve Ünlü isim, üretim grubunun başına getirilmişti. Yaşanan bu gelişmenin akabinde da yeni Superman sineması duyurulmuş iken, Instagram hesabından bir paylaşım yapan Henry Cavill de artık harika kahramanı canlandırmayacağını duyurarak takipçilerini bir epey üzmüştü. Bu üzücü haberin gerisindeki münasebet ise, Superman için yeni bir oyuncu ile anlaşılmış olmasıydı.

Peki The Witcher dizisindeki Geralt rolünü de geride bırakmış olan Cavill için sırada ne var? Görünüşe nazaran mümkün bir Warhammer 40K dizisinde başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkabilir.

Henry Cavill Warhammer 40K Dizisinde Başrol Mü Olacak?

Superman ile ilgili yaşanan gelişmenin akabinde, Netflix dizilerinden de tanıdığımız Rahul Kohil tarafından Cavill’e Warhammer dizisi yahut sineması yapma konusunda gaza getirici bir paylaşımda bulundu. Doğal ki Fazla geçmeden binlerce paylaşım, alıntı ve zevk de beraberinde geldi.

https://twitter.com/RahulKohli13/status/1603252054520045569

Şu Lahza için ortada resmi bir İzah yok, ancak The Hollywood Reporter tarafından aktarılana nazaran Amazon tarafından Warhammer 40K haklarını almak için görüşmeler yapılıyormuş. Aylardır yapılmış olan bu görüşmelerin de nihayet etabına gelinmiş. Söylenene nazaran de Henry Cavill hem başrolde olacak hem de baş üretimci durumunda bulunacakmış.

Pelerini asarak birçok kesiti şaşırtan Cavill, Warhammer ile ilgili bir projeye iç olarak takipçilerini tekrar sevindirecektir elbette. Seriye olan sevgisinin, The Witcher ile eş değer olduğu âlâ biliniyor ve rastgele bir potansiyel Warhammer serisi, kaçınılmaz olarak bir noktada onu içine iç edecektir. Amazon’un Games Workshop ile olan muahedesinin şimdi katılaşmadığını belirtmekte fayda var, bu nedenle şu anda bunların hiçbiri katılaşmış değil. Lakin Aka olasılıkla rastgele bir Sıkıntı yaşanmayacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir