Oyuncuların Sons of the Forest’a İlgisi Büyük

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 25, 2023 Yorum Yok

Pek Fazla Sefer ertelenmenin akabinde, The Forest devam oyunu Perşembe günü satışa sunuldu. Oyuncuların Sons of the Forest‘a ilgisi, geliştiricinin ne derece gerçek bir karar verdiğinin delili oldu. Ayrıntılar haberimizde.

The Forest oyununun yarattığı tesir ve gördüğü ağır ilginin akabinde, sabırsızlıkla beklenen devam niteliğindeki Sons of the Forest, 2019 yılının E3 fuarı sırasında duyurulmuştu. hikaye olarak, kayıp bir milyarderi bulmak için Irak bir adaya seyahat yapıyor fakat kendimizi yamyamların cirit attığı bir cehennemin tam ortasında buluyoruz.

Tercihen Biricik başımıza yahut kooperatif takviyesi sayesinde arkadaşlarımız ile oynayabildiğimiz Sons of the Forest’ta, gelişmiş inşa ve üretim mekaniklerini de kullanarak hayatta kalabilmek için çaba ediyoruz.

Geçmişte pek Fazla Defa ertelenmesinin akabinde, geliştirici tarafından, bir Defa daha ertelenmesinin önüne geçilebilmesi için, Erken Erişim versiyonu ile 23 Şubat 2023 Perşembe günü satışa sunuluştu. Steam üzerinden 280 TL karşılığında kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz.

Oyuncuların Sons of the Forest’a İlgisi, Geliştiriciyi Sevindirdi

Çıkışının akabinde oyuncuların ağır ilgisine maruz kalmış olan Sons of the Forest, birinci yirmi dört saat içerisinde iki milyondan Çok sattı. Laf konusu bu durum, geliştirici stüdyoda ağızların kulaklara varmasını sağladı ve oyunculara ilgilerinden Dolayı teşekkür ediliyor;

“Herkese merhaba,

‘Sons of the Forest’ın Erken Erişim seyahatimize katılan herkese teşekkürler. Birinci 24 saat içerisinde 2 milyondan Çok kopya sattık ve önümüzdeki haftalarda oyunculara sunacağımız şeyler için Fazla heyecanlıyız.”

Satış başarısına ek olarak, SteamDB sitesine yansıyan datalara nazaran de 350.105 eş vakitli oyuncu sayısına ulaşılmış durumda. Biz bu haberi muharrir iken, sayı 237.124 olarak görünüyordu.

Bakalım oyunun genel performansı önümüzdeki periyotlarda nasıl olacak? Bunda elbette geliştiricinin bahsettiği yeni içeriklerin de devreye girmesi aktif rol oynayacaktır. Gelişmeleri takipteyiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir