Baldur’s Gate 3 Xbox Series İçin de Gelecek Mi?

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 25, 2023 Yorum Yok

Larian Studios tarafından yapılan İzah ile Baldur’s Gate 3 Xbox Series konsoluna çıkıp çıkmayacak mı sorusu karşılığını buldu. Ayrıntılar haberimizde.

Larian Studios tarafından hem geliştirilen hem de yayınlanan Baldur’s Gate 3, 2019 yılının Haziran ayında duyurulmuş ve Erken Erişim versiyonu ile 2020 yılının Ekim ayında satışa sunulmuştu. Vakit içerisinde, pek Fazla yeni güncelleme yayınlanmış, Barbarian, Druid ve Sorcerer iç yeni sınıflar ve Grymforge diyarı, yeni vazifeler ve hikaye içerikleri eklenmiş, görsellikte revizyonlara gidilmiş ve Patch 6 ile de Türkçe altyazı ve arayüz takviyesi de getirilmişti.

Dün gerçekleştirilen State of Play yayını sırasında, Baldur’s Gate 3 oyununun PC ve PlayStation 5 için 31 Ağustos 2023 tarihinde çıkacağını öğrenmiştik. Ne Mevcut ki Xbox Series versiyonunun isminin geçmemiş olması, başlarda soru işaretleri oluşturmuştu.

Baldur’s Gate 3 Xbox Series için Biraz Gecikecek

Yakın bir Vakit Evvel stüdyonun bağlantılar yöneticisi Molly Carroll, Xbox Series kullanıcılarının kaygılarını giderecek bir açıklamada bulundu. Subreddit sayfası üzerinden yapılan açıklamaya nazaran, birtakım teknik problemler yüzünden gecikecekmiş.

“Herkese selam,

Dünün Baldur’s Gate III’ün 31 Ağustos’ta PC ve birebir PlayStation 5’e geleceği duyurusuna olan bütün ilginiz ve coşkunuz için teşekkürler!

Xbox oyuncuları, Baldur’s Gate III’ün Xbox için çıkıp çıkmayacağı / ne Vakit çıkacağı sorularınızı gördük. Bir müddettir Baldur’s Gate III’ün Xbox versiyonu üzerinde çalışıyoruz, fakat birtakım teknik sıkıntılar ile karşılaştık – bilhassa bölünmüş ekranda kooperatif ile. Hala Baldur’s Gate III’ün Xbox versiyonu üzerinde çalışıyoruz, lakin şimdi duyuracak kadar kendimizden emin değiliz. Amade olana kadar hiçbir şeyi duyurmaktan hoşlanmıyoruz, zira satışa sunana kadar insanların umutlarını yükseltmeyi istemiyoruz.

Baldur’s Gate III’ü birinci günden Xbox’a çıkartmamızı engelleyen platforma Özel olma durumu yok, teknik olarak mümkün. Daha Çok platform duyurusu yapacağımız vakit, her bir versiyonun standartlarımızı ve beklentilerimizi karşılayacak oluşunu garantilemek istiyoruz. Anlayışınız için teşekkürler!”

Baldur’s Gate 3 Konusu

Kaçırılmış, enfekte ve kayıp. Bir canavara dönüşüyorsun fakat içindeki yozlaşma büyüdükçe gücün de büyüyor. Bu Güç hayatta kalmana Yardımcı olabilir lakin bunun bir bedeli olacaktır. Parti içinde kurduğun itimat bağı her yetenekten daha Fazla işine yarayabilir. Şeytanlarla, varlıklarla ve öteki kötücül dünya dışı güçlerle çatışmalara girerek Unutulmuş Diyarlar’ın mukadderatına karar vereceksin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir