Prime Gaming Mart 2023 Oyunları Belli Oldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 24, 2023 Yorum Yok

Prime Gaming Youtube kanalı üzerinden yayınlanan yeni görüntü ile Prime Gaming Mart 2023 oyunları belirli oldu. Yeni ay içerisinde abonelere, toplamda yedi oyun sunulacak. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games mağazasına misal olarak, Prime Gaming servisi üzerinden de tertipli olarak her ay birçok oyun indirmeye sunuluyor. Geçmişte birçok kaliteli oyunu epeyce makul, hatta tabir yerindeyse sudan ucuz diyebileceğimiz bir fiyat karşılığında aboneleri ile buluşturmuştu.

Mart ayı içinde Amazon Prime aboneliğiniz kapsamında erişebileceğiniz oyunların ortasında, geçtiğimiz haftalarda Epic Games Store üzerinden de fiyatsız olarak dağıtılmış olan Adios da bulunuyor iken Baldur’s Gate: Enhanced Edition ise listenin parlayan ismi oluyor.

Prime Gaming Mart 2023 Oyunları Listelendi

2 Mart 2023

  • Baldur’s Gate: Enhanced Edition

9 Mart 2023

  • Adios
  • I Am Fish

16 Mart 2023

  • Faraway 3: Arctic Escape

23 Mart 2023

  • Book of Demons
  • Peaky Blinders: Mastermind

30 Mart 2023

  • City of Legends: Trapping in Mirror – Collector’s Edition

Baldur’s Gate: Enhanced Edition, 2013 yılının Ocak ayında satışa sunulmuştu. Infinity motorunun yenilenmiş ve geliştirilmiş sürümü ile hazırlanmış olan bu sürüm, birebir vakitte Tales of the Sword Coast genişlemesini, yeni bir macerayı, üç yeni karakteri, yeni ses setleri, Özgün oyun için yapılan yüzlerce uygunlaştırmayı ve yüksek çözünürlüklü ekran takviyesini içeriyor.

Listedeki oyunlardan Adios ise bizi bir domuz yetiştiricisinin rolüne büründürecek. Mafyanın ardında bıraktığı cesetlerden kurtulmak için domuzlarımızı kullanmasından rahatsız oluyor ve bir sonraki ziyaretlerinde açıkça lisana getiriyoruz. Olaylar da bundan sonra gelişmeye başlıyor.


Amazon tarafından mart ayına Özel olarak verilecek fiyatsız imaller hakkında ne düşünüyorsunuz? parasız olarak sunulacak görüntü oyunları hakkında fikirlerinizi aşağıda yer Meydan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir