Netflix, Bu Yıl İçerisinde 40 Oyun Çıkarmayı Hedefliyor

Genel Mar 21, 2023 Yorum Yok

Netflix, 2021’in nihayet aylarından itibaren abonelerine taşınabilir oyunlar sunmaya başlamıştı. Bugüne kadar onlarca oyun erişime sunuldu, bundan sonra da Fazla sayıda oyunun yayınlanacağı, tıpkı performansın devam ettirileceği anlaşılıyor.

Netflix’ten yapılan açıklamada; bugüne kadar 55 oyun yayınladıkları, halihazırda Netflix bünyesindeki oyun stüdyoları tarafından 16, üçüncü parti stüdyolar tarafından 70 oyunun geliştirilmekte olduğu ve bu Yıl içerisinde 40 oyunun çıkış yapmasının hedeflendiği belirtiliyor.

Açıklamada, oyun severlerle Çeşitli çeşitlerde ve formatlarda geniş bir oyun portföyü sunmayı hedefledikleri ve bu Yıl içerisinde de bu portföyü Kıymetli ölçüde geliştirmek niyetinde oldukları Anlatım ediliyor. Bu da her ay, farklı çeşitlerden yeni oyunların listeye ekleneceği manasına geliyor. Listede RYO’lardan öykü tabanlı macera oyunlarına ve bulmacalara farklı cinslerden oyunlar bulunduğu söyleniyor.

Ocak ayında Netflix ile Ubisoft Amel birliğinde çıkacak üç oyundan birincisi olan Valiant Hearts: Coming Home oyun severlerle buluşmuştu. Sıradaki oyunsa Mighty Quest: Rogue Palace olacak:

18 Nisan’da oyun severlerle buluşacak olan Mighty Quest: Rogue Palace; aksiyon roguelite tipinde bir oyun. Bunun dışında da onlarca oyun bizleri bekliyor.

Netflix’in oyun atılımının önümüzdeki devirde nasıl meyveler vereceğini merakla bekliyoruz. Bakalım içlerinden İlgi çeken kaç oyun çıkacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir