Apex Legends En Az On Yıl Daha Desteklenecekmiş

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 21, 2023 Yorum Yok

Respawn Entertainment, fiyatsız Battle Royale oyunu Apex Legends için en az on Yıl daha dayanak sunacakmış. Bu bağlamda operasyonlarını hızlandırma kararı Meydan stüdyo, Madison kentinde de bir grup oluşturuyor. Ayrıntılar haberimizde.

Respawn Entertainment tarafından geliştirilmiş ve Electronic Arts tarafından da yayınlanmış olan oyun, halihazırda PC, PlayStation, Switch ve Xbox konsollarında bulunuyor. Bir müddet Evvel taşınabilir versiyonu iptal edilen oyun için, yeni karakterler, harita ve oynanış değişiklikleri ile yıllardır kesintisiz bir içerik takviyesi sağlanıyor. Bunda elbette oyuncuların ağır ilgisi göstermesinin de tesiri büyük. Zira, mobilite, aksiyon dolu çatışmalarda ve sunulan karakterlerin özelliklerinde bir oldukça şad edicilik var.

Apex Legends En Az On Yıl Daha Bizimle

Mevcut tablo karşısında daha Çok adım atmak isteyen Repawn Entertainment, Apex Legends için en az on yıllık bir ömür biçmiş ve oyunun daha da ileriye taşınabilmesi için, üçüncü bir stüdyo açacağını duyurdu. Wisconsin eyaletinin Madison başşehrinde açılacak yeni stüdyonun başında ise, dalın tecrübeli isimlerinden olan Ryan Burnett bulunacak. Kendisi Epic Games ve Raven Software stüdyosunda çalışmıştı ve yirmi yıla yakın geliştirme tecrübesi var..

Madison kentinde bulunan stüdyo, fiyatsız Battle Royale oyunu için teknik takviye vereceği söyleniyor. Ne Mevcut ki gelecekte bu takımın Apex Legends dışındaki projelerde de dayanak Kuvvet durumunda bulunması bekleniyor.

Konuya ait olarak Respawn Entertainment operasyonlar lideri yardımcısı Daniel Suarez, birinci günden Biricik bir bölgeye değil de ‘hırslı ve yetenekli insanlara yaratıcı özgürlüğe sahip olduklarında beklenmeyeni başarırlar’ olmak üzere Biricik bir zihniyete bağlı olduklarını söylüyor ve bu nazar açısı ile 2019 yılında Vancouver (Kanada) kentine kadar uzandıklarını da kelamlarına ekliyor. Madison stüdyosunu da birebir zihniyet ile açıyorlarmış. Bunun için de WEDC (Wisconsin Ekonomik Gelişim Şirketi) ile yakından çalışma içindelermiş. Yeni stüdyo, Los Angeles ve Vancouver ile ortaklaşa çalışacak ve Battle Royale oyununu pazardaki en kuvvetli noktaya getirmek için yardımda bulunacakmış.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir