Paradox’un Ömür Simülasyonu Life by You’dan Yeni Ayrıntılar Paylaşıldı

Genel Mar 21, 2023 Yorum Yok

Paradox Announcement Showcase 2023’te ufacık bir teaser ile kendisini gösteren Life by You için resmi İlan görüntüsü yayımlandı, beraberinde de birtakım ayrıntılar paylaşıldı:

Life by You’nun The Sims’e rakip olmaya çalışacak bir oyun olduğunu söylemek mümkün. Karakterlerinizi yaratıp Aleni dünyada gündelik hayatlarını sürdürmelerine şahitlik edeceksiniz. Üretimciler, oyun dünyasını dolanırken rastgele bir yükleme ekranıyla karşılaşmayacağımızı söylüyorlar.

Paradox, oyun konusunda argümanlı; onun için “en modlanabilir ve Aleni Ömür simülatörü olacak halde yaratıldı” diyorlar. Oyunda her şeyin özelleştirilebileceği belirtiliyor. Ayrıyeten erken erişim sürecinde oyuncuların katkılarıyla oyuna pek Fazla mod eklenmesi hedefleniyor.

Life by You için erken erişim tarihi 12 Eylül olarak açıklanmış bulunuyor. öteki ülkeler için ön siparişe de sunulmuş durumda, ancak ülkemizde şimdi ön sipariş verilemiyor. Yurt dışı fiyatının 40$ olduğunu belirtmiş olalım, buradan tahminen ülkemizdeki beklenen satış fiyatıyla ilgili bir iddiada bulunabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir