Monster Notebook’tan Yılbaşına Özel Kampanya

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 10, 2023 Yorum Yok

Monster Notebook’tan yılbaşına Özel kampanya başladı. Dizüstü bilgisayar ve oyuncu ekipmanları üreticisinin başlattığı ve Çeşitli aksesuarları, oyuncu monitörlerini ve hoparlörleri kapsayan kampanyanın ayrıntıları haberimizde.

Monster Notebook’tan Yılbaşına özel Kampanya Detayları

Yeni yıla sayılı günler kala pek Fazla insanı İkram seçme heyecanı sarmış durumda. Monster Notebook mağazalarında ve web sitesinde yeni Yıl haftasına Özel üç farklı kampanya kullanıcılara değerli seçenekler sunuyor. Kampanya kapsamında oyuncular için üretilmiş kulaklık, mouse ve monitörün yanı Dizi Bluetooth hoparlörler de yılbaşına Özel indirimlerle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Aksesuarlarda kaçırılmayacak fırsatlar

Monster Notebook yılbaşı aksesuar kampanyası kapsamında Pusat marka dört farklı mouse modeli, oyuncu mouse pad armağanıyla Birlikte satılıyor. Süratli şarj özelliğine sahip Pusat Wall Charger Adaptör satın alımlarında Type-C to Type C ve Type C to Lightning kabloda yüzde 50 indirim fırsatı sunuluyor. Aksesuar kampanyası kapsamında ayrıyeten seçili kulaklıklarda Gaming Headset Stand, yılbaşına Özel yüzde 50 indirimle satılıyor.

Yılbaşına Özel oyuncu monitörlerinde indirim fırsatı

Yeni yıla şık ve yüksek kaliteli bir Aryond monitörle girmek isteyenler için de Fazla Özel yeni Yıl fırsatları kullanıcıları bekliyor. Oyuncular için olduğu kadar, Amel profesyonelleri için de İdeal bir tahlil sunan Aryond A27 ve Aryond 32 modeli ekranlarlarda 1.000 TL indirim uygulanıyor.

Müziğin coşkusunu yanında taşı

Yeni yılda müzik keyfini yanında taşımak isteyenler için Bukra’nın Fazla sevilen Bukra V1 ve Bukra V1 Max model Bluetooth hoparlörleri kaçırılmayacak bir fırsatla sunuluyor. Stereo ve kuvvetli ses isteyen kullanıcılar için 9 Ocak’a kadar sürecek kampanya ile ikinci Bukra hoparlöre yüzde 30 indirimle sahip olmak Mümkün olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir