zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bulmaca Oyunları
  4. »
  5. Günün Ücretsiz Epic Games Oyunu İndirmeye Açıldı (27 Aralık)

Günün Ücretsiz Epic Games Oyunu İndirmeye Açıldı (27 Aralık)

admin admin -
81 0

Amerika menşeli yayıncının yılbaşı programında artık nihayet güne yavaş yavaş yaklaşıyoruz. Cumartesi günü final yapacağız. Evvelki günün ve dünün oyunlarının akabinde, elbette Geri kalan günler için de heyecanlanmaya başladık. Pekala günün fiyatsız Epic Games oyunu hangi oldu? Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Günün Fiyatsız Epic Games Oyunu: Severed Steel

Bugünün fiyatsız Epic Games oyunu, Greylock Studio tarafından geliştirilen ve Digerati tarafından geliştirilen Severed Steel oldu. 2021 yılının Eylül ayında çıkışını gerçekleştirmiş olan Müstakil aksiyon oyunu, yirmi dört saatliğine buradan kütüphaneye eklenebilir oldu. Yarının fiyatsız oyununun ise görselde de dikkatinizi çekeceği üzere ipucu verilmiş. Varsayım edebildiniz mi?

Severed Steel Hakkında

Akıcı bir akrobasi sistemi, yok edilebilir voxel çevreler, tonla ağır Cazibe ve eşsiz, Biricik kollu bir anne Ira sunan Severed Steel, şık ve içgüdüsel bir Biricik oyunculu birinci Şahıs nişancı oyunu. Sen, tetikteki parmağın ve çelik burunlu botların ağzına kadar Üzücü adamlarla dolu devasa bir yapıya karşı. Duvarda yürümeler, taklalar, dalışlar ve yerde kayışları gerisi gerisine ekleyerek bütün düşmanlarını alt et.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile hayli Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Birlikte epeyce geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir