Monster Hunter Now, Niantic’in Yeni Oyunu Olacak

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 22, 2023 Yorum Yok

Pokemon GO geliştiricisi Niantic, taşınabilir oyun ile epeyce başarılı işlere imza atmıştı. Hala popülerliğini sürdüren oyunun akabinde, Amerika menşeli geliştirici artık de Monster Hunter Now ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. İşin hoş yanı şu ki, önümüzdeki hafta deneyebilmek Muhtemel olacak.


İlginizi Çekebilir: Resident Evil Oyunlarından RTX Dayanağı Çekildi


25 Nisan 2023 tarihinde kapalı beta testi ile oyuncuların beğenisine sunulacak Monster Hunter Now, Android ve iOS için geliştiriliyor ve son çıkışını 2023 yılının Eylül ayı içerisinde gerçekleştirecek. Şayet betaya iştirakte bulunmayı isterseniz, buradan kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Capcom ile yapılan işbirliğinden doğacak olan oyun, avcılık yaptığımız aksiyon-rol yapma oyunu olarak tanımlanıyor. Her iki şirket tarafından yapılan söylenene bakılırsa, 2019 yılında ziyaret etmesi ile gündeme getirilen proje üzerinde dört yıldır çalışılıyormuş.

Monster Hunter Now Nasıl Bir Oyun Olacak?

Serinin evrenindeki diğer oyunlar ile temaslı olup olmayacağı söylenmemiş olan Monster Hunter Now, şirketin Tokyo kentinde bulunan takımı tarafından geliştiriliyormuş. Oynanış olarak, yaşadığımız etraftaki Yaratık ile karşılaşacak ve gayrete gireceğiz. Üstlerinden düşecek olan kaynaklarla da teçhizatımızı geliştirebileceğiz. Yapacağımız savaşların ise yetmiş beş saniyelik mühletler halinde olacağı söyleniyor.

Yapacağımız keşif sırasında Palico ismi verilen bir ortak edineceğimiz oyunda, öteki oyuncular ile kadro oluşturarak avlanmamız da Mümkün olacak. Pokemon GO oyunundaki PokeStop’ların muadillerinin olacağı ve bize kaynak sağlayacakları da söylenmiş.

Monster Hunter Now, Paintball isimli bir mekanik ile de gelecek. Bu mekanik daha Fazla o anda dışarı çıkamayacak olan kullanıcılar için kullanışlı olacak. O denli ki, canavarları işaretleyebileceksiniz. Bununla birlikte, ne Vakit ve nerede oynamayı istediğinizi seçmenize de İmkan tanınacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir