Diablo 4’ün Grafik Modları Detaylandırıldı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 22, 2023 Yorum Yok

Xbox Live Programlama Yöneticisi Major Nelson, Diablo 4’ün grafik modları ile ilgili ayrıntıları paylaştı. Öte yandan, müjdemizi isteriz ki Haziran ayında çıkması beklenen oyunun en son sürüme ulaştığı da duyuruldu. Yani rastgele bir erteleme haberi ile karşılaşmayacağız.


İlginizi Çekebilir: Diablo 4 Aleni Beta Sonrasında Yapılan Güncellemeler


Diablo serisinin nihayet oyunu Diablo 4, 2019 yılının QuakeCon etkinliğinde duyurulmuştu. Kıssası kronolojide Diablo 3 oyununun yıllar sonrasında, High Heavens ve Burning Hells hareketlerinin milyonları katletmesinin arkasındaki bir vakitte geçecek ve gücün boşluğunda Ünlü İsim yine ortaya çıkacak.

PC (Battle.net), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilmekte olan Diablo 4, 6 Haziran 2023 tarihinde satışa sunulacağını öğrenmiştik. Bu tarihin sonuncu olduğu, rastgele bir erteleme haberi ile karşılaşmayacağımız resmi olarak teyit edildi. Yeni Diablo oyununun geliştirilme sürecinin sona erdiği, Blizzard Entertainment tarafından yayınlanan basın bildirisinde konuşan genel yönetici Rod Fergusson tarafından müjdelendi.

“Nihai sürüme ulaşmak, her biri bu sembolik markanın yeni jenerasyon üyesini yaratmak için sıkı çalışan inanılmaz Diablo 4 takımı için Değerli bir kilometre taşıdır. 6 Haziran’daki çıkışa hakikat atılmış somut, manalı bir adım oluyor. Oyuncuların markanın tecrübelisi yahut birinci Sefer tanışacak olması ayrım etmeksizin, herkesin tam sürümü, inanılmaz hikaye anlatımının bir modülü olmasını, Ira sınıfları ve oluşturma üzerine Deneyim yapmalarını ve Sanctuary’nin sunduğu karanlık dünyayı ve oyun sonu içeriğini deneyimlemesi için sabırsızlanıyoruz.”

Diablo 4’ün Grafik Modları Ortaya Çıktı

Oyunun son sürüme ulaşmasının yanı Dizi Xbox podcast yayını sırasında Major Nelson tarafından yapılan İzah ile Diablo 4 oyununun grafik modları da ayrıntılandırıldı.

Nelson tarafından söylenene nazaran, Xbox Series X kullanıcıları 4K 60 FPS akıcılığında deneyimleme fırsatı bulacaklar. Bu ayarların birebir vakitte PlayStation 5 için de geçerli olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Xbox Series S kullanıcıları ise 1080p çözünürlükte 60 FPS akıcılığında oynayabilecekler.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir