Mortal Kombat 2 Filminin Çekimleri Avustralya’da Başlayacak

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 22, 2023 Yorum Yok

Son Mortal Kombat sinemasının de imalcisi olan Todd Garner, Mortal Kombat 2 sinemasının çekimleri ile ilgili açıklamada bulundu. Aslında bu daha Fazla bir teyit ediş olsa da, bizi heyecanlandırmadı değil. Söylenene nazaran, çekimlere yakında başlanacakmış.


İlginizi Çekebilir: Yeni Indiana Jones Sineması Fragmanı Yayınlandı


Yıllardan sonra, yeni Mortal Kombat sineması 2021 yılında vizyona girmişti. bilhassa Mortal Kombat: Annihilation ile yaşanan Hayal kırıklığının üzerinden geçen yirmi dört yılın akabinde gelen yeni sinema, epeyce Aka zevk toplamıştı. Vaziyet bu türlü olunca, Cole Young’ın öyküsünün devamını görmenin kaçınılmaz olduğunu az Fazla iddia edebiliyorduk. Hakikaten 2022 yılının başlarında, birinci sinemanın de imalcisi olan Todd Garner tarafından yapılan İlan bizi bir oldukça sevindirmişti. New Line imzası taşıyacak olan devam sinemasının konusu, Jeremy Slater (Moon Knight) tarafından kaleme alınacak.

Mortal Kombat 2 Sinemasının Çekimleri Yakında Başlayacak

Geçtiğimiz günlerde Geek Vibes Nation tarafından yayınlanan bir rapor, Mortal Kombat 2’nin çekimlerinin Haziran ayında Avustralya’da başlayacağı ve Eylül ayında da tamamlanacağını argüman etmişti. Bu sav, sinemanın imalcisi Todd Garner tarafından teyit edildi.

Şu Lahza için resmi ayrıntılar ortaya çıkmamış olsa da, direktör koltuğunda Yine Simon McQuiod oturacak. Oyuncu takımında da Lewis Tan, Mehcad Brooks, Ludi Lin ve Chin Han tekrardan karşımıza çıkacak iken, Joe Taslim de Noob Saibot olarak Geri dönmek istiyormuş.

Serinin Değerli karakterlerinden Johnny Cage devam sineması için teyit edilmiş iken, That Hashtag Show tarafından ortaya atılan bir argümana nazaran Quan Chi, Kitana, Shao Khan ve Baraka karakterlerinin de yer alacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir