MindsEye, Eski GTA Yapımcısının Yeni Oyunu Olacak

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 23, 2023 Yorum Yok

Everywhere geliştiricisi Build a Rocket Uzunluk, MindsEye ismi altındaki yeni oyununu duyurdu. Yayınlanan yirmi altı saniyelik kısa tanıtım fragmanı da nasıl bir tecrübe yaşayacağımız hakkında kısaca bilgi veriyor. Ayrıntılar haberimizde.

Everywhere, The Game Awards 2022 gösterisinde duyurulmuştu. Dizayncısı eski Rockstar North lideri Leslie Benzies olup, Build a Rocket Uzunluk tarafından da Unreal Engine 5 ile geliştiriliyor. Bu Yıl içerisinde PC ve sonrasında da PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonları ile oyuncular ile buluşacak olan Everywhere, ‘kim olacağınızı ve çizeceğiniz yolunuzu kendinizin seçtiği, Ebedi olasılıkların dünyasını sunan yeni bir platform’ olarak servis edilmişti.

Bugün Build a Rocket Uzunluk tarafından geliştirilen Öbür bir proje daha duyuruldu. Kısa bir fragman ile tanıtılan MindsEye, hikaye anlatımlı aksiyon macera oyunu olacak ve fütüristik şirketlerin, eksiksiz teorilerinin ve tehditkâr yeni teknolojilerin Yargıç olduğu bir dünyada geçecek ve Grand Theft Auto gibisi bir Aleni dünya oynanış sunacak.

Her ne kadar geliştirici stüdyo Everywhere ile MindsEye iki farklı AAA oyun olacak dese de, bu noktada işler biraz ilginçleşiyor. Zira, Everywhere esasen başlı başına bir platform olacak ve MindsEye da Müstakil bir imal olmaktan çok bu platform üzerinden oyuncular ile buluşacak. diğer bir deyişle, Everywhere üzerinde geliştirilip de satışa sunulacak oyunlar olacak. MindsEye da bu oyunlardan birincisi ve direkt platform ile ilişkili olacak. Birebir vakitte herkesin kendi oyununu yapabilmesi için lazım olan araçları da içerecek.

Görünüşe nazaran Build a Rocket Uzunluk, bizlere kendi oyunumuzu yapmamıza müsaade verilecek ve Farklı bir tecrübe yaşatacak kapsamlı bir araçlar paketi üzerinde çalışıyor. Bakalım tam manasıyla ne Vakit bilgi sahibi olacağız? Gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir