Aliens: Dark Descent Çıkış Tarihi Belli Oldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 23, 2023 Yorum Yok

Aliens: Dark Descent çıkış tarihi, yeni yayınlanan fragman ile duyuruldu. Yaz mevsiminde sıcak çatışmalar bizi bekliyor. Elbette rastgele bir ertelenme durumu yaşanmaz ise. Ayrıntılar haberimizde.

Tindalos Interactive tarafından PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilen ve Focus Entertainment tarafından da yayınlanacak olan Aliens: Dark Descent, geçtiğimiz yılın Summer Game Fest yayını sırasında duyurulmuştu.

Hikayeye nazaran, Moon Lethe üzerinde yaşanan Xenomorph salgınını durdurmak ile yükümlü bir kumandan rolünde olacağız. Elimizin altında tecrübeli bir Colonial Marine takımı olacak. Askerlerimizi yöneterek, Xenomorph’lar, Weyland-Yutani Corporation’ın operatörleri ve Alien markasına yeni katılan yaratıklar ile gayrete girmemiz gerekecek.

Aliens: Dark Descent Ne Vakit Çıkıyor?

Yakın bir Vakit Evvel IGN tarafından yayınlanan yeni fragman ile hem oyunun çıkış tarihi 20 Haziran 2023 olarak ilan edildi, hem de oynanışa dair yeni şeyler gösterildi.

Colonial Marine kumandanı olarak, gerçek vakitli buyruklar verebilecek ve hatta çatışma esnasında vakti yavaşlatarak taktiksel kararlar verebileceğiz. Bu aslında oynanış açısından oldukça değerli. Zira kalıcı vefat sistemi Mevcut ve Şayet bir askerimiz ölürse, Geri ayağa kaldırmamız Muhtemel olmuyor.

Ekibimize yeni üniteler alabiliyor, onları eğitebiliyor ve beş farklı sınıf, bir sıra ihtisas ve silah mühimmatı ile geliştirebiliyoruz. Oyundaki her bir kısım Aleni ve devasa olacağı için, misyonları farklı biçimlerde bitirebilmemiz de Mümkün olacak. İlerleyişimiz boyunca hayatta kalmayı sağlayacak kestirme yollar bulabileceğiz de.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir