Ücretsiz Epic Games Store Oyunu (23 Mart)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 23, 2023 Yorum Yok

Bu haftanın ücretsiz Epic Games Store oyunu, beraberinde fiyatsız bir içerik ile indirmeye açıldı. Hem satranç hem de World of Warships meraklısı takipçilerimiz, bu hafta hayli sevinecekler. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Ücretsiz Epic Games Store Oyunu İndirmeye Açıldı

Epic Games Store tarafından kullanıcılara bir hafta boyunca fiyatsız olarak sunulacak olan Chess Ultra oyununa ve World of Warships Starter Pack: Ishizuchi içeriğine buradan ulaşabilirsiniz. 30 Mart 2023 Perşembe gününe kadar kütüphanenize eklemeniz durumunda, kalıcı olarak sahip olacak ve istediğiniz bir vakitte oynamaya başlayabileceksiniz. Önümüzdeki hafta ise Tunche fiyatsız olarak dağıtılmaya başlanacak.

Chess Ultra Hakkında

Şimdiye kadar yapılan en soluk kesici satranç oyunu Chess Ultra ile tanışın. Dayanılmaz 4K görseller, kusursuz çevrim içi Fazla oyuncu ve sonuncu satranç deneyimi ile Aka Üstat onaylı Yapay zeka ve tam sanal gerçeklik uyumluluğunu Deneme edin.

World of Warships – Starter Pack: Ishizuchi Hakkında

  • Japon Tertip IV Cenk gemisi Ishizuchi
  • Liman yuvası
  • 11x Epic kamuflaj
  • Dört cinsten 11x harcanabilir Alelade ekonomik bonusları (“Kredi +%20,” “Gemi DP’si +%100,” “Komutan DP’si +%100,” ve “Ücretsiz DP +%300”)
  • 5x mükafat kutusu

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile hayli Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Bir arada epey geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir