Midnight Suns için Yeni Fragman Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 08, 2023 Yorum Yok

2K Games ve Firaxis Games, yeni Marvel’s Midnight Suns fragmanı ile karşımıza çıktılar. Önümüzdeki hafta içerisinde yayınlanması beklenen oyun için tanıtımlar devam ederken, çatışmaya genel nazar fragmanı ile birtakım yeni ayrıntılar da ortaya çıktı.

2 Aralık 2022 tarihinde üç Aka oyun satışa sunulacak. İçlerinden bir tanesi ise Marvel’s Midnight Suns olacak. Ne Mevcut ki bu tarihte, oyunun PC, PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonları ile buluşacağız. PlayStation 4, Switch ve Xbox One için de Aka ihtimalle 2023 yılını beklememiz gerekecek.

Midnight Suns Çatışma genel nazar Fragmanı Yayınlandı

Henüz ülkemizde ön-siparişe dahi açılmamış olan oyun için yayınlanan yeni fragmanda, çatışma prensipleri ekranımıza geliyor. Fragmanda da gördüğümüz üzere, grubumuzu Amade ettikten sonra, Çeşitli düşmanlar ile yapacağımız çatışmalar bizler bekleyecek. Bu noktada, her bir kahraman için bir kart bulunuyor ve haliyle kullanacağımız yetenekleri serbestçe seçemiyoruz. Bahsi geçen kartlara bağlı olarak, grup arkadaşlarımızı güçlendirebiliyor, muhakkak bir alana hamle yapabiliyor, düşmanları fırlatabiliyor ve Fazla daha fazlasını yapabiliyoruz.

Her bir kartın vakitle üretilen Heroism fiyatı oluyor ve Değerli faydalar sağlıyor. Ayrıyeten birtakım kahramanlar bu üretim mühletini kısaltabiliyorlar.

Çatışma dışında The Abbey civarında dolaşabiliyor ve farklı takım üyeleri ile etkileşime girebiliyorsunuz. Bu sayede, edilgen yeteneklere Tertip atlatarak daha da güçlendirebiliyoruz.

Marvel’s Midnight Suns Konusu

Hikayesi çizgi-roman serisi ile Enlem olarak ilerleyecek olan oyunda, anne Üzücü karakterimiz “Lilith” Hydra tarafından diriltilecek. Kehaneti yerine getirmek için, şeytani ordusunu ve bütün gücünü kullanarak karanlık tarafın hükümdarını Geri getirmeye çalışacak.

Bu Aka tehdide Cevap olarak, Lilith’in çocuğu ve onu daha Evvel yendiği bilinen Biricik efsanevi kahraman The Hunter’ı canlandırmaya karar veren Yenilmezler de Üzücü karakterimiz Lilith’e karşı kendi takımları ile uğraş edecekler.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir