Epic Games Store, Yılbaşı Geleneğini Tekrar Edecek

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 08, 2023 Yorum Yok

Görünüşe nazaran Epic Games Store, yılbaşı geleneğini bir Kez daha tekrar edecek. Her ne kadar şahsen Amerika menşeli yayıncı İzah yapmamış olsa da, sızıntıları ile prestij kazanmış olan bir isimden birinci İzah geldi. Ayrıntılar haberimizde.

2018 yılının sonlarına gerçek açılmış olan Epic Games Store, haftalık olarak değişen sayıda fiyatsız oyunları kullanıcılarına sunuyor. Buna ek olarak, nihayet birkaç yıldır da yılbaşı devrinde bunu gün başına oyuna çeviriyor.

Epic Games Store, Yılbaşı Periyodunda Günlük Oyun Dağıtacak

Peki bu yılbaşı periyodunda anane devam edecek mi? Her ne kadar Epic Games bir açıklamada bulunmamış olsa da, bilhassa PlayStation Plus ve Prime Gaming sızıntıları ile Aka bir prestij kazanmış olan billbil-kun tarafından bir İzah yapıldı.

Meraklı bir oyuncu tarafından “Aralık ayında Yeniden Noel öncesi takvimimizin olup olmayacağını biliyor musun?” formunda sorulan soruya yanıt veren billbil-kun, “Evet, 15 Aralık 2022 ile 10 Ocak 2023 ortasındaki bir tarihte olacak.” dedi.

Geriye dönük olarak baktığımızda, dijital mağaza üzerinden 2020 yılının Aralık ayında on iki ve 2021 yılının Aralık ayında ise on beş fiyatsız oyun dağıtmıştı. Bakalım önümüzdeki ay bu sayıda bir artış olacak mı?

Son olarak, halihazırda fiyatsız olarak dağıtılmakta olan Star Wars: Squadrons oyununu kütüphanenize eklemeyi unutmayın. Yıldız Savaşları: Kısım VI – Jedi’ın Dönüşü sonrasında Galaktik dahil Savaş’ın bitimine yakın bir periyotta geçen oyunda, bir pilotun yerine geçiyoruz. Yeni Cumhuriyet özgürlük için savaşacakken İmparatorluk ise düzey beklentisi içinde olacak. Biz ise galaksinin en uygunlarının ortasına katılıp, iki tarafın da nazar açılarından anlatılan öyküde verilen uğraşa ortak oluyoruz.

1 Aralık 2022 Perşembe günü TSİ 19:00 öncesinde bu oyunu kütüphanenize eklerseniz, kalıcı olarak sahip olabiliyorsunuz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir