Modern Warfare 2 Karakteri Ghost’un Yüzü Göründü!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 08, 2023 Yorum Yok

Oyuncular, uzun vakittir merak edilen bir gizemi ortadan kaldırdılar. Modern Warfare 2 karakteri Ghost’un yüzü en nihayetinde ortaya çıktı. Bakın Simon Riley gerçekte nasıl biriymiş. Ayrıntılar haberimizde.

Call of Duty serisinin sevilen isimlerinden olup da Çağdaş Warfare 2 oyununun finalinde bizi Yasa boğan Simon Riley, yani Ghost, Çağdaş Warfare 2 (2022) ile Geri dönüş yapmıştı. Task Force 141 grubunun de en ölümcül ve aktif bireylerinden birisi olarak karşımıza çıkmış olan bu karakter, eskiye oranla hem daha gizemli ve hem de daha karizmatik hale gelmişti.

Modern Warfare 2 Karakteri Ghost, Nasıl Bir Yüze Sahip?

Peki bu maskenin altında nasıl bir Simon Riley Mevcut diye hiç merak ettiniz mi? Hatırlarsanız nihayet oyunda da John ‘Soap’ MacTavish ile ortasında bu istikamette bir kısa diyalog geçiyordu. Yakın bir Vakit Evvel ise oyunun datalarını inceleme altına almış olan oyuncular, bir nevi maskeyi çıkartmayı başardılar ve bakın ardında nasıl bir Çehre varmış.

So turns out Ghost has a face model under the mask. Surprise..(❁´◡`❁) from ModernWarfareII

Sizin de gördüğünüz üzere, Ghost için Infinity Ward stüdyosu bir modelleme yapmayı ihmal etmemiş. Buradan yola çıkacak olursak, gelecekte çıkacak olan bir Öbür Çağdaş Warfare oyununda yahut Çağdaş Warfare 2 oyununun devam eden öyküsünde bu karakterin maskesini bir formda resmen çıkartacağı ihtimali bulunuyor. Elbette bu türlü bir şey gerçekleşmeyebilir de. Haliyle kimi oyuncular bu paylaşımı bir nevi spoiler olarak kabul etmeyi Müsait bulmuş.

Simon ‘Ghost’ Riley, Call of Duty: Çağdaş Warfare ve Warzone oyunlarında Coalition topluluğunun SAS operatörü olarak yer almıştı. Çağdaş Warfare 2 oyununda da oynanabilir üç karakterden biri olmasının yanı sıra, hem bu oyunda hem de Warzone 2.0’da SpecGru topluluğu operatörü olarak karşımıza çıkmıştı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir