Gran Turismo 7 PC Uyarlaması Düşünülüyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 08, 2023 Yorum Yok

PlayStation konsollarından PC’ye geçiş yapacak olan bir öteki oyun Gran Turismo 7 olabilir. Serinin yaratıcısı Kazunori Yamauchi, kendisiyle gerçekleştirilen röportaj sırasında verdiği yanıt ile bir bakıma yolu açtı diyebiliriz. nihayet kararı vermesi gereken elbette Sony Interactive Entertainment, ancak aslında Japon şirket de PlayStation oyunlarının PC’ye gelmesi için genel olarak dünden razı bir havaya girmişti. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere God of War olsun, Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu olsun, Marvel’s Spider-Man Remastered olsun, Aka birinci parti PlayStation oyunları artık Epic Games ve Steam mağazalarına da geliyor. Vaziyet bu türlü olunca, benzeri bir durumun Gran Turismo serisi için de geçerli olup olmayacağı Aka bir merak konusu olmuştu. Aslında geçmişte de buna ait kimi söylentiler duymuştuk.

Gran Turismo 7 PC için de Geliyor Mu?

Hafta sonunda gerçekleştirilen Gran Turismo Dünya Finalleri tertibine iştirakte bulunmuş olan serinin yaratıcısı Kazunori Yamauchi ile GTPlanet tarafından bir röportaj yapılmış. Röportaj sırasında, gelecekte PC için Gran Turismo uyarlaması görüp görmeyeceğimiz sorulmuş. Yamauchi ise soruya “Evet, düşünüyorum.” karşılığını vermiş. Fakat devamında, “Gran Turismo düzgün bir biçimde ayarlanmış bir üretim. Oyunu gerçek 4K/60p’de çalıştırabilecek Fazla Çok platform yok. Bu yüzden de bunu Mümkün kılmamızın Biricik yolu platformu hudutlu tutmaktı. kolay bir husus değil, ancak elbette, araştırıyor ve düşünüyoruz.” diyerek kelamlarını bitirmiş.

Sizin de gördüğünüz üzere Yamauchi, umutları arşa çıkartmadan kapının Aleni olduğunu belirten bir karşılık vermiş. Bu noktada, geçtiğimiz Yıl gerçekleşen GeForce Now sızıntısını da unutmamak lazım. Zira, yayınlanan listede Gran Turismo 7 de bulunuyordu. Kaldı ki birebir listede yer Meydan Sackboy: Aka macera üzere birçok birinci parti PlayStation oyunu PC için satışa sunulmuştu. Returnal ile ilgili yaşanan sızıntılar nihayet devirde Hız kazanmışken, Gran Turismo 7 oyununun da Epic Games ve Steam mağazalarına gelmemesi için hiçbir Mani yok. Gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir