Left 4 Dead 3 Gerçekten Geliyor Mu?

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 26, 2023 Yorum Yok

Uzun vakittir duyurulmasını beklediğimiz Left 4 Dead 3, sonunda geliyor olabilir. Şimdilik ortada resmi bir İzah olmasa da, Farklı bir keşif ile umutlar yine yeşerdi.

Valve şirketinin geçmişinde pek Fazla kaliteli oyun ve seri bulunuyor. Left 4 Dead de bunlardan bir tanesi. Ne Mevcut ki kooperatif takviyesi ile arkadaşlarınızla da oynayabildiğiniz hayatta kalma oyununun mukadderatı de Half-Life ile tıpkı oldu diyebiliriz. Her ikisinin de üçüncü oyununu göremedik.

Geçmişte pek Fazla Defa bizi heyecanlandıran, lakin Mesut sona ulaşamadığımız sav, sızıntı ve söylenti ile karşılamıştık. örneğin 2019 yılının Aralık ayında Left 4 Dead VR oyununa dair telaffuzlar duymuş iken, 2020 yılı içerisinde de HTC lideri Alvin Wang Graylin de VR sunumu sırasında Left 4 Dead 3 oyununun lafını etmişti. Buna ek olarak, içeriden sızan bilgilerin de bir devam oyununun geliştirilme kademesinde olduğuna işaret ediyordu.

Left 4 Dead 3 Geliştiriliyor Mu?

Yakın bir Vakit Evvel internete sızan Counter-Strike 2 betasının belgeleri ortasında ayrım edilen Değişik bir ayrıntı, Valve şirketinin nitekim bir devam oyunu üzerinde çalıştığını gösteriyor olabilir. Tahminen de küçük çaplı bir latife gayesiyle bilerek düşünülmüş bir şey de olabilir.

Reddit üzerindeki Steam sayfasında yapılan bir paylaşımda, ‘Left4Dead3’ sözüne denk gelinmiş olduğu söylendi. Her ne kadar Ehemmiyet kısmı ‘high’ (yüksek) olarak belirtilmiş olsa da, öncelik kısmında ‘none’ (hiçbiri) olarak görünüyor.

Açıkçası Counter-Strike 2 belgelerinde ‘Left4Dead3’ ile karşılaşmamızın akabinde, Valve şirketinin ne Cin bir İzah yapacağı yahut yapıp yapmayacağı merak konusu oldu. Bakalım gelişmeler ne tarafta olacak?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir