CS:GO Eş Zamanlı Oyuncu Sayısı Rekora Doymadı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 26, 2023 Yorum Yok

Ücretsiz rekabetçi oyunları ortasında Değerli bir yere sahip olan CS:GO eş vakitli oyuncu sayısı rekorunu bir Sefer daha yeniledi. Hiç elbet ki Valve şirketinde ağızlar kulaklardan ayrılmıyordur. Pekala aktüel sayı ne oldu? Ayrıntısı haberimizde.

Bildiğiniz üzere Counter-Strike 2, geçtiğimiz hafta içerisinde duyurulmuştu. İsmi dolayısı ile yeni bir oyun üzere görünse de, aslında Counter-Strike: Küresel Offensive oyununun Source 2 motoruna transfer edilmiş hali olacak ve beraberinde de birçok yeniliği getiriyor. Yeni duyurunun heyecanı ile fiyatsız oyunun eş vakitli oyuncu sayısında da yeni bir rekor kırıldı. Görünüşe nazaran Counter-Strike 2 oyuncuları bir epey ateşlemiş ve alanlara Geri dönmelerine vesile olmuş.

CS:GO Eş Vakitli Oyuncu Sayısı Yeni Tepeler Yapıyor

Sizinle nihayet paylaştığımız haberimizde belirttiğimiz sayı 1.320.219 idi. Geçtiğimiz hafta 1.420.183 görülmüş iken, yeni olarak 1.507.212 sayısına ulaşıldı. Muhtemelen Source 2 versiyonunun çıkışına kadar olan vakitte ve sonrasında da pek Fazla rekor kırılacaktır. Gelişmeleri takipte olacağız.

Çarşamba günü, yayınlanan üç görüntü ile duyurulmuş ve halihazırdaki oyun için yaz mevsiminde fiyatsız güncelleme ile yayınlanacak olan Counter-Strike 2 ile haritaların, frekans bedelinin ve sis efektlerinin yine düzenlenmesi üzere yeniliklere ek olarak, yüksek kalitede görsellik ve yapı, alt frekans (sub-tick) güncellemeleri ile rastgele bir gecikme yaşanmayacak ve nişan aldığınız yeri vurabileceksiniz. öbür bir deyişle, hayli hisli bir oynanış ile karşılaşacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir