Final Fantasy 16 Grafik Modları Detaylandırıldı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 27, 2023 Yorum Yok

Bu yılın tezli üretimleri ortasında yer Meydan ve halihazırda PlayStation 5 için geliştirilmekte olan yeni Final Fantasy oyunu ile 22 Haziran 2023 tarihinde buluşacağız. Yayıncı Square Enix, katıldığı PAX East sırasında hem Final Fantasy 16 grafik modları için ayrıntılı bilgiler verdi hem de otuz dakikalık oynanış yeni görüntüsü gösterdi.

Kendi içinde, her birinin büyülü kristaller ve dominantlar ile gücü elinde tuttuğu altı ulusa ayrılmış olan Valisthea diyarında geçiyor. Ne Mevcut ki uluslar ortasında tansiyonlar, Blight ismi verilen hastalığın diyarı tüketmeye başlaması ile yükselmeye başlıyor. Bizleri intikam, Güç savaşları ve kaçınılmaz bir trajedinin yaşanacağı hikaye bekliyor.

Final Fantasy 16 Grafik Modları

PAX East’teki panelde yeni bilgiler veren Müstahsil Naoki Yoshida, bizleri iki farklı grafik modunun bekleyeceğini söyledi. Kalite modunda 4K çözünürlükte 30 FPS akıcılığında oynayabilmek Muhtemel olacak iken, Performans modunda ise 1440p çözünürlükte 60 FPS üzere akıcı tecrübe yaşayabileceğiz.

Paneldeki otuz dakikaya yakın oynanış görüntüsünde, silah satın alabileceğimiz satıcılar, silahlarımızı geliştirebileceğimiz nalbantlar, yeni Eikon savaşları ve daha fazlası görülebiliyor. Bunlara ek olarak, idman alanı Hall of Virtue, yüksek puanlar almak için evvelki kısımları tekrardan oynayabileceğiniz Arcade Mode ve karakterinizin düzeyine Müsait kısımları tekrar ziyaret edebileceğiniz Stage Replay için erişim sağlayabileceğiniz Arete Stone da ekranımıza geliyor.

Diyardaki çöller, ormanlar, dağlar, zirveler ve kentleri de görebildiğimiz oynanış görüntüsüne (30:20 ile 1:00:15 arası) aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir