I.G.I. Origins İçin Yeni Oynanış Fragmanı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Toadman Interactive ve Antimatter Games, I.G.I. Origins için yeni bir oynanış fragmanı yayınladılar. Eylül ayında yayınlanan bir evvelki fragman sonrasında, oynanış hakkında biraz daha Fikir sahibi oluyoruz. Ayrıntılar haberimizde.

Project I.G.I. ve I.G.I.-2: Covert Strike sonrasında, yeni oyun çalışmaları 2017 yılı ile başlamıştı. 2019 yılında da prototip basamağına geçilmişti. Eylül ayı içerisinde de çıkış platformları PC (Steam), PlayStation 4 ve Xbox One için olarak açıklanmış olan I.G.I. Origins ile ilgili yeni bir fragman daha yayınlandı.

İlk başta 2021 yılında çıkacağı söylenmiş olsa da, sonradan bilinmeyen bir tarihe ertelenmişti. Daha sonradan net bir tarihin açıklanmadığını, aşağıdan izleyeceğiniz yeni fragmanın da buna Fer tutmadığını belirtelim. Ne Mevcut ki alfa öncesi etaptan alınmış oynanış imajları ile bizlere nasıl bir oyun bekleyeceğimize dair Fikir veriyor.

I.G.I. Origins İçin Yeni Oynanış Fragmanı Geldi

Unreal Engine ile geliştirilmekte olan I.G.I. Origins, bizi birinci oyunun öncesine götürecek. Soğuk Cenk devrinde geçecek olan bahse nazaran, MI6 hizmetinden etkin misyondaki Regent kod isimli Michael King rolünde olacağız. Dünyanın bir ucundan öbür ucuna götürecek olup topyekun nükleer savaşı engellemeye çalışacağımız bir sıra vazifenin üstesinden gelerek, Insitute of Geotactical Intelligence kuruluşunun kökenine kadar uzanacağız.

Önümüzdeki Yıl içerisinde çıkması beklenen yeni oyun, genel olarak berbat görünmüyor. Elbette geliştirilme etabının sonraki safhalarından manzaralar ve oynanış ile buna daha net karar verebileceğimizi düşünüyoruz. Bakalım bunun için ne kadar bekleyeceğiz? Gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir